Synthesis Music Media


Events with SYNTHESIS deejays (2005):


16.12.2005___CLUBBING X-MAS, club GRANDS, Tukums, Start @ 22:00.

Ziemassvētki ir klāt, arī klubu dzīvē. Tukums DJ Team aicina uz ziemassvētku pasākumu „CLUBBING X-MAS” kas notiks 16 decembrī Tukumā klubā GRANDS.

Programmā labāka 2005. gada klubu mūzika, ka arī jau gadiem ilgi pārbaudītas kompozīcijas. Vakara viesi: DJ Vovs (Save Dreams) un DJ Gatis Vilinskis (8Hz Records). Protams, jūs arī dzirdēsiet Tukums DJ Team komandas biedru setus.

Muzikālais noskaņojums: sakot no maigas house mūzikas līdz enerģiskam techno un trance.

DJ Vovs (Save Dreams):
Savu muzikālo karjeru uzsācis 15 gadu vecumā (1992. gadā) organizējot un vadot skolas diskotēkas. Pēc skolas turpināja strādāt kā DJ Jūrmalas klubos – “Vikings”, “Joma”, “Biljards un citas spēles” u.c. Sakrājot nepieciešamo pieredzi un izvēloties savu mūzikas stilu, progressive house music, sāka aktīvāk darboties pasākumu organizēšanas jomā, veicot art-direktora pienākumus Jūrmalas klubā “Tarantino” un sekmīgi realizējot vairāk kā 50 pasākumus, paralēli piedaloties dažādos muzikālajos pasākumus visā Latvijā, uzstājoties tādos klubos kā “Metro”, “Depo”, “Nautilus” (Rīga), “Tonuss” (Jelgava), “Banzai” (Daugavpils) u.c. 2004. gadā pievienojās promo leiblam “Save Dreams” un piedalījās rave pasākumos “New Born 1” un “New Born 2” kā DJ un promouters. Divas reizes viņa sastādīto mūzikas TOP3 varēja dzirdēt Bogdana Tarana radioraidījumā “Dance Box” (104,3 EHR). No pēdējiem ievērojamiem notikumiem viņa muzikālajā karjerā var atzīmēt uzstāšanos uz kluba “Tonuss” (Jelgava) skatuves kopa ar DJ Leeroy Thornhill (EX-Prodigy), kā arī dalību organizēšanā un uzstāšanos projektā “Electro city” kinoteātrī “Rīga” (Rīga). Šobrīd DJ Vovs muzikāla repertuārā ietilpst progressive, acid un breakbeat.

DJ Gatis Vilinskis (8Hz Records):
1994. gads - lenšu ripuļi, kasetes un CD. Kopš 1997. gada - plates. Arī dzīvās uzstāšanās, kurās tiek atskaņoti pašu radītie skaņdarbi. Ir spēlēts daudzās Latvijas pilsētās, kā arī Lietuvā, Polijā, Vācijā. Šajā laika posmā ir bijuši vairāki elektroniskās mūzikas raidījumi (Kurzemes Radio, raidījums Robeža). Tiek izveidots arī leibls 8hz Records (www.8hzrecords.lv). Kopš 2004. gada maija pieder vinīla plašu rakstītājs. Tiek rakstītas plates Latvijas, kā arī Sanktpēterburgas, Maskavas, Kijevas mūzikas māksliniekiem.

Dresscode: Ziemassvētku. Ieeja: ziemassvētku, līdz 23:00 lētāk.

(Da White)
CLUBBING X-MAS - Poster
CLUBBING X-MAS
18.11.2005___Kurzemes DJ 2005, club-bar Stenders, Kuldiga, Start @ 17:00.
DJ's:|Results Day 1|Results Day 2
DJ AP7 [Tukums DJ Team] /Trance/
DJ House [Tukums DJ Team] /Hard Techno/
DJ Salmz (Kuldīga) /Breakbeat/
DJ Stay Tune (Kuldīga) /Techno/
DJ Virus 332 (Kuldīga) /Techno/
DJ Mariz (Kuldīga) /House/
DJ Reanimators (Kuldīga) /Techno/
DJ Vento (Ventspils) /Hip-Hop/
DJ Bombey (Ventspils) /Elektro/
DJ Samsons (Liepāja) /House/
DJ Hi-Fi (Liepāja) /House/
DJ Koochieris (Liepāja) /Drum'n'Bass/
DJ Karrica (Liepāja) /Dark Elektro, Drum'n'Bass/
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
01. - DJ Stay Tune (Kuldīga)
02. - DJ Hi-Fi (Liepāja)
03. - DJ Vento (Ventspils)
04. - DJ Reanimators (Kuldīga)
05. - DJ Virus 332 (Kuldīga)
06. - DJ Samsons (Liepāja)
07. - DJ House [Tukums DJ Team]
08. - DJ AP7 [Tukums DJ Team]
09. - DJ Koochieris (Liepāja)
10. - DJ Bombey (Ventspils)
11. - DJ Mariz (Kuldīga)
12. - ...
13. - ...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
01. - DJ Hi-Fi (Liepāja)
02. - DJ Stay Tune (Kuldīga)
03. - DJ Vento (Ventspils)
04. - DJ Virus 332 (Kuldīga)
05. - DJ Reanimators (Kuldīga)
.........
.........
.........
.........
.........
.........
.........
.........
Special guests 19.11.2005:
DJ Ex Da Bass [Illegal DJ Team]
DJ Trakais Martiņš [Illegal DJ Team]

(Da White)
Kurzemes DJ 2005 - Poster
Kurzemes DJ 2005
29.10.2005___DJ Battle, Gulbenes KC, Start @ 18:00.
..... Event Photos.
DJ's:|Results
DJ AP7 [Tukums DJ Team] /Vinyl/
DJ House [Tukums DJ Team] /Vinyl/
DJ Roland [Cream Music, Olaine] /CD/
DJ Jancis [Space Sound, Gulbene] /CD/
DJ Andrew Stone [Tonuss, Jelgava] /Vinyl/
Edy DJ [Gulbene] /CD/
DJ Zintis [Gulbene] /CD/
DJ Ģirts [Max Studio, Riga] /CD/
DJ Simis [Max Studio, Gulbene] /CD/
DJ Pele [MK, Valmiera] /CD/
DJ Ričs [Kāre, Valmiera] /CD/
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
01. - DJ JANC!S (Gulbene)
02. - DJ Wrestler (Gulbene)
03. - DJ AP7 (Tukums DJ Team)
04. - Edy DJ (Gulbene)
05. - DJ House (Tukums DJ Team)
06. - DJ Andrew Stone (Tonuss Jelgava)
07. - DJ Ģirts (Riga)
08. - DJ Renixxx (Alūksne)
09. - DJ Pele (M.K. Valmiera)
10. - DJ Simis (Gulbene)
11. - DJ Zintis (Gulbene)
Performance:
VJ Blanco [Illegal DJ Team]
LJ Igors [Space Sound]

DJ Kundzo due to illness not participate this event. :(
...and some DJs are changed..
(Da White)
DJ Battle - Poster
Another Dimension
 - The Leading Electronic Dance event in Tukums, k/k GRANDS, Šēseles 3, Start @ 22:00.
DJ's:
2 Guest DJ's DJ D.P. /Quadrat Musique/ and DJ Shurez /FaderSoulz/,
3 Tukums DJ Team members: DJ Kundzo, DJ House and DJ AP7.

..... Event Photos.

Press Release (Latvian)

Piektdien, 14. oktobrī, klubā „GRANDS” (Tukums, Šēseles 3) notiks elektroniskas deju mūzikas pasākums „ANOTHER DIMENSION”. Pasākums ieturēts elektroniskas mūzikas daudzveidībā, pasākumā jūs varēsiet izbaudīt maigo House , perfektu Drum’n’Bass, enerģisko Techno un šo stilu dažādas variācijas.

Pasākuma sākums 22:00. Gatavos atmosfēru citai dimensijai kluba rezidents un Tukums DJ Team komandas biedrs DJ Kundzo ar iesildošiem House ritmiem. Turpinās citas dimensijas sajūtas: DJ Shurez [FaderSoulz], DJ House [Tukums DJ Team], DJ D.P. [Quadrat Musique] un DJ AP7 [Tukums DJ Team].

DJ Shurez [FaderSoulz] – plaši pazīstamais lauzto ritmu mākslinieks. Uz platēm sācis spēlēt 1994 gadā sākot ar Hip-Hop ritmiem. Līdz 1997. gadam viņš spēlēja visdažādākos stilus no Hip-Hop līdz Trance, bet saprata, ka viņa stils ir Drum’n’Bass kuru arī spēlē kopš tā laika. Sākot no 1998. gada Shurez uzstājās underground klubos un rīko pasākumus – vēlāk iekārojot lielākas skatuves un spēlējot uz vienas skatuves ar: DJ S.U.V [Full circle], Dylan [Freak recordings], DJ Trace, Pendulum, Renegade, Stet [Planet of the breaks] ka arī ar dīdžejiem no Igaunijas, Krievijas, Somijas, Lietuvas, Latvijas, Anglijas. Viņa setos var dzirdēt gan jaunas, gan ari labas vecas kompozīcijas, kombinācijas no jungle, hard step, tech step un soulful drum & bass. Shurez piedalījās lielos pasākumos un festivālos: Sun Dance Music Festival 2001-2004 (Tallinn.EE), East-West 5,6.(Tallinn.EE), Baltic Sound 2003 (Vilnius.LT/Galaxy), Beats by Design (Klaipeda.LT/Factory), Drum and Bass Awards 2003 (Saint-Pitersbourg.RU/Port), Phat 2002 (Riga.LV/VEF Factory) NRG 1998 - 2003 (Riga.LV), Bio - Forms 2000 (Riga.LV), Helloween party 1998 (Riga.LV), Wake Energy 1997 (Riga.LV/Zero zone) un citos.

DJ D.P. [Quadrat Musique] – savu mūzikas karjeru sācis 2001. gadā vasarā un uzstājās kluba Metro, pasākumā „Night flight to...”. Vēlāk viņš aizraujas ar mūzikas veidošanu. Galvenokārt D.P. strādājis pie Drum’n’Bass stila mūzikas veidošanas, bet vēlāk viņa intereses piesaistījās pie DJ mākslas. Lielu iespaidu atstāja tādas radioprogrammas, kā Dance Box ar Bogdan Taran un Defekts ar AG un Raitis. Kā dīdžejs viņš izvelējas Deep House, Funky House, kā arī Hip-Hop un R’n’B. DJ D.P. spēlējis ar vairākiem DJ Latvijas klubos: Metro, Depo, Nautilus, Coco Loco, Double Coffe, Pulkvedis, Casablanca, B-Bar, Fizzes Bārs, Tropi Sulu Bārs, Tonuss, Banzai, Bermuds, kā arī uzstājās Igaunijā kopā ar grupu Kasta un DJ Hobot. Kopš 2002. gada DJ D.P. ir Quadrat Music sastāvā.

Tukums DJ Team komandas biedri nodarbojas ar mūziku kopš skolas laikiem. Piedalījās visdažādākos pasākumos Tukumā (Tukuma rajonā) un ārpus tā: Kuldīgā, Daugavpilī, Jelgavā. Specializētos elektroniskas mūzikas pasākumus Tukumā, Tukums DJ Team rīko kopš 2002. gada: Progressive Attack, Club Nation, Club Beatz, T-Wave. 2004. gada nozīmīgais pasākums bija Tukuma pilsētas svētku afterparty (Club Nation IX) klubā Grands kopā ar DJ Ilk [Dublin, Three Halves Production]. Tukums DJ Team biedri uzstājās uz vienas skatuves ar vairākiem Latvijas dīdžejiem: Ratz Lukas, Dep, Naitro, Samson, Koochieris, Hi-Fi, Jānis Goldbergs, Fill Quazy un citiem.

Ieeja: no 22:00 līdz 23:00 – 1,50Ls; no 23:00 bez flyer 1,80Ls, ar flyer 1,50Ls. Dresscode: White Spacewear ... ... and positive emotions.

Atbalsta: Universums A tipogrāfija. Informē: Dance Box, FRKVNC, 8Hz Robeža, PartyPeople.lv, Naba, Mikseris.lv, Clubbers.lv, Draugiem.lv, Drumandbass.lv, Notikumi.lv, Gailitis-G, BMX.lv, Delfi.lv, Tvnet.lv.

Flyer (print as 1/4 of A4) click to get a flyer.

TIEKAMIES CITĀ DIMENSIJA !

(Da White)
Another Dimension - Poster
Another Dimension
07.10.2005 'n' 08.10.2005___on tour, Estonia, "Club Feeling" event tour. Tukums DJ Team members - DJ Kundzo and DJ House. 07.10.2005: Haapsalu @ "Nightclub Africa" and 08.10.2005: Rapla @ "Culture Centre"
..... Event Photos.
(Da White)
Estonia - Posters
Estonia Estonia
16.07.2005___Save The Vinyl 7, Kuldiga, Open Air @ "Hercoga Jēkaba Brīvdabas Estrāde" (due some problems DJ House set is CANCELLED). DJ's: DJ Jānis Goldbergs /Zero-Defect/, DJ Samson /DM Crew/, DJ Stay Tune /Zero-Defect/, DJ Bombay /8Hz/, DJ Eric Chehov /Viator, BTN/, DJ @toms /No Rest/, DJ Gatis Vilinskis /8Hz/, DJ Reanimators Vs. Virus332 /Zero-Defect/, DJ Metaphor /Pulse, 808.lv/, DJ Red Elektronik /Oger/, DJ House /Tukums DJ Team/. More info: www.zerodefect.lv ..... Event Photos.
(Da White)
Save The Vinyl 7 - Poster
Save The Vinyl 7
17.06.2005___My Friend Is A DJ, Tukums, club "GRANDS" feat. JamMaster LIVE drum'n'bass. DJ's: DJ Janis Goldberg /Hansa-Media/, DJ Virus332 /Zero-Defect/, DJ Vovs /Save Dreams/, DJ Gero /Zero-Defect/, DJ House /Tukums DJ Team/, DJ Koochieris /Ezercity/, DJ Moffa /Aglona/, Da White /Tukums DJ Team/, DJ Andrew Stone /T-One DJ Team/, DJ Fill Quazy /njoyx.net/, DJ Hi-Fi /Liepaja/ ..... Event Photos.
(Da White)
My Friend Is A DJ - Poster
My Friend Is A DJ
05.03.2005___Antidrugs Attack, Daugavpils, club "LIDADIS", Tukums DJ Team on tour, start 21:00. DJ's: Da White /Tukums DJ Team/ - DJ House /Tukums DJ Team/ - DJ Oper /Riga/ - DJ Edgars /Daugavpils/ - DJ D.N.A. and AKZ /London-Riga/. ..... Event Photos.
(Da White)
Antidrugs Attack - Poster
Antidrugs Attack
11.02.2005___T-WAVE. 11 FEB, ALUS PAGRABS, Tukums, Pils st. 9, start 22:00. DJ's: DJ Naitro /Riga/ - DJ AndrewStone /Jelgava/ - DJ House /Tukums/ - DJ Creck /Tukums/. ..... Event Photos.
. (Da White)
T-WAVE - Poster
T-WAVEBack to the current events.
free counters

Copyright: Da White (1998 - present)

Last modified Tuesday, 05th March, 2024, 08:12pm