Synthesis Music Media


Events with SYNTHESIS deejays (2008):


31.12.2008___Bugi-Bugi 2009, Tuko Ledus Halle, Tukums. Start: 00:30 (01.01.2009)

Grands Production sadarbībā ar Red Bull. Lielākajā un trakākajā deju zālē Tukumā - Lielā ledus Halles Jaungada Disco Ballīte - Bugi Bugi 2009.

DJ's:
DJ Gold /Pop's, Roks, Latvian Disco/
DJ Reynz /House, Electro, Progressive/
DJ Kundzo /Breakbeat, R'n'B/

Ieeja: 5 Ls.

Bugi-Bugi 2009 @ Tuko Ledus Halle - Poster
Bugi-Bugi 2009 @ Tuko Ledus Halle
29.11.2008___Different Vibes, Tonuss, T2, Jelgava. Start: 22:00

DJ's:
Da White /TDJ, Synthesis/
DJ AP7 /TDJ, Synthesis/
DJ Kundzo /TDJ/

Different Vibes @ Tonuss - Poster
Different Vibes @ Tonuss
22.11.2008___Illegal Birthday Party, Vega Club, Jūrmala. Start: 21:00

Sestdien, 22.novembrī, mājīgajās VEGA CLUB telpās Jūrmalā, Vienības prospektā 37 notiks grandiozas ILLEGAL DJ TEAM RIGA piecu gadu jubilejas svinības!

ILLEGAL DJ TEAM RIGA ir viena no muzikāli daudzpusīgākajām dīdžeju apvienībām Latvijā ar lielu pieredzi kvalitatīvu pasākumu organizēšanā. Savas pastāvēšanas laikā tai ir izdevies iekarot stabilu vietu Latvijas un Igaunijas klubu kultūrā. Tās dīdžeji ir piedalījušies vairākos ievērojamos Baltijas un pasaules mēroga elektroniskās deju mūzikas pasākumos: Loveparade Vācijā, Freedom Parade un Cosmodrome Igaunijā, pašmaju Essential Knockout, Westbam & Friends, Illegal Attacks!, kā arī daudzos citos, uzstājoties kopā ar tādiem grandiem kā Westbam, Moguai, Albert Vorne, Dr.Motte, Cosmic Gate un Ronald Van Gelderen. Pieminēšanas vērti ir arī divu komandas dalībnieku veidotie radio šovi – Party Service un TranceAtlantic Flight. Lai arī šo piecu gadu laikā apvienības sastāvs ir mainījies vairākkārt, tā ir spējusi saglabāt savu identitāti nemainot koncepciju un ideoloģiju, aizvien attīstoties un pierādot sevi darbībā.

Illegal Birthday Party - Poster
Illegal Birthday Party

Par muzikālo noformējumu ILLEGAL BIRTHDAY PARTY, kura startēs jau plkst.21.00, rūpēsies ilggadējie komandas draugi – BumbleBeat, Kellon, Matt.Li, Da White, Beatax un Rotodynamic, bet nakts kulminācijā uzstāsies ILLEGAL DJ TEAM RIGA pilnā sastāvā! Katrs no dīdžejiem būs sagatavojis īpašu svētku setu.

Liels akcents svinībās tiks likts arī uz telpu vizuālo noformējumu. Tas tiks veidots pēc apvienības labākajām tradīcijām – tātad dekorācijas būs maksimāli nelegālas un spilgtas. Protams, neizpaliks arī video projekcijas no vīdžejiem Pe Joke un Kosmoss, kā arī pirotehniskie specefekti un citi pārsteigumi – par piemēru minot tieši šīm svinībām speciāli veidotus VEGA CLUB bārmeņu kokteiļus.

Ieejas maksa: dāmām līdz 23.00 – Ls 3, vēlāk – Ls 4, kungiem visu nakti – Ls 4.

Atbalsta: Sublevel, Baltic Dance Factory un SIA Petarde veikals Rīgā, Ūnijas ielā 76.

Informē: EHR Party Service, Progressive FM, draugiem.lv, nightlife.lv, ind-ex.lv un easyget.lv.

08.11.2008___Different Vibes, Cherry Club, Talsi. Start: 22:00

2008. gada 8. novembrī Talsu naktsklubā „Cherry Club” apvienība „Synthesis” piedāvā elektroniskās deju mūzikas pasākumu „DIFFERENT VIBES”, sākums 22:00.
„DIFFERENT VIBES” ir pasākums, kas ir balstīts uz vairākiem elektroniskās deju mūzikas virzieniem. Eksistē ļoti daudzi un dažādi klubu mūzikas stili, katrs no tiem atšķiras gan ar ātrumu, gan enerģiju, ko tas spēj dot cilvēkiem. Mēs vienmēr atbalstām vairāku klubu mūzikas stilu apvienošanu vienā pasākumā, uz vienas skatuves, un ar „DIFERENT VIBES” mēs vēlamies iepazīstināt arī kluba „Cherry Club” apmeklētājus, kura ietvaros apmeklētāji dzirdēs: breakbeat, trance un protams arī house/electrohouse..

Different Vibes - Poster
Different Vibes

„DIFFERENT VIBES” pasākumam sākoties, Talsu naktsklubā „Cherry Club” uz skatuves ar „Warm-up vibes” setu uzstāsies kluba rezidents DJ Edwards, viņš iesildīs publiku viesdīdžeju priekšnesumiem. Pēc rezidenta uz kluba skatuves kāps „TDJ” pārstāvis „DJ Kundzo” ar karstu „warm breakbeat vibes” setu, pēc viņa savu priekšnesumu piedāvās „TDJ/Synthesis” pārstāvis Da White ar „prime-time electrohouse vibes” setu, kā arī „TDJ/Synthesis” pārstāvis DJ AP7 ar „fly away trance vibes” setu.
Chill-out (Banana room) visu nakti spēlēs DJ Itālis un DJ Archie.
„TDJ” (Tukums DJ Team) kā komanda tika izveidota 2004. gadā. Šobrīd tajā ir trīs aktīvi spēlējoši dīdžeji – Da White, DJ Kundzo un DJ AP7. Tukums DJ Team dīdžeji ir piedalījušies dažādos pasākumos visā Latvijā, kā arī ārpus tās, un spēlēja uz vienas skatuves ar vairākiem pazīstamiem dīdžejiem.
Synthesis Crew, jeb vienkārši Synthesis ir jauns Tukums DJ Team dibinātāja „Da White” projekts. Synthesis atšķiras no Tukums DJ Team ar ideoloģiju un tas tikai augs un pilnveidosies.

Ieejas maksa: 3.00 Ls.

Informatīvais atbalsts: EHR Party Service, Nightlife.lv, Notikumi.lv, HC.lv, Dancebox, easyget.lv, djtop.lv, ind-ex.com.

Sīkāka informācija par pasākuma organizētājiem un dalībniekiem ir atrodama:
www.tukumsdj.com;
www.synthesiscrew.com.
Kluba mājas lapa: www.cherry-club.lv

25.10.2008___Partyplanet 5, Salacgrīvas Kultūras nams, Salacgrīva. Start: 21:00

2008. gada 25. oktobrī Salacgrīvas Kultūras namā „Synthesis” sadarbībā ar „TRE Records” piedāvā piekto elektroniskās deju mūzikas pasākumu „PARTYPLANET 5”, sākums 21:00.
„PARTYPLANET” pasākumu sērija ir plaši pazīstama ne tikai Igaunijā, bet arī Latvijas ziemeļaustrumos. „PARTYPLANET” vēsture aizsākās 2005. gadā Igaunijā un pasākumi regulāri notiek vairākās pilsētās. „PARTYPLANET” vieno dažādus elektroniskās deju mūzikas virzienus, lai katrs pasākuma apmeklētājs atrastu sev piemērotas skaņas vibrācijas. „PARTYPLANET 5” notiks Salacgrīvas Kultūras namā, tas sāksies stundu agrāk nekā iepriekšējie šīs sērijas pasākumi, tātad 21:00.
„PARTYPLANET 5” pasākuma galvenais viesis būs dīdžejs un producents no Latvijas „ELECTRICANO”.

Partyplanet 5 - Poster
Partyplanet 5

„PARTYPLANET 5” pasākums neizpaliks arī bez jau labi pazīstamiem dīdžejiem: DJ Siim Pohlak (TRE Records, Igaunija), Da White (TDJ/Synthesis, Latvija), DJ AP7 (TDJ/Synthesis, Latvija), DJ Whitebwoy (TRE Records, Igaunija), DJ Kundzo (TDJ, Latvija), DJ Ricky (TRE Records, Igaunija).
Pasākuma mūzikas formāts: house, electrohouse, trance, breakbeat un hardstyle/jumpstyle.
„PARTYPLANET 5” pasākuma pirmajiem 50 apmeklētājiem tiks dāvināts jaunais grupas „Bootleg Bangers” singls „Jump 2 This Sound”.
„Electricano” ir dīdžejs un producents ar 11 gadu pieredzi. DJ karjeru sāka 1997. gadā, pamatā spēlējot kā rezidents savas dzimtās pilsētas Jelgavas klubos. Electricano sāka veidot pats savu mūziku jau 1999. gadā. Sākumā tie pārsvarā bija dažādu dziesmu aranžējumi, kurus veidoja zem segvārda DJ Fly. Electricano ir spēlējis vairākos klubos un dažādos ārpus klubu pasākumos. 2007. gadā Electricano karjerā ir noticis svarīgs notikums, viņš tika uzaicināts pirmajā „Sensation White” pasākumā Baltijā. Speciāli pasākuma „Sensation White” setam tika izveidots Latvijas grupas „Brainstorm” jeb „Prātā Vētras” dziesmas „Online” aranžējums, kas izraisīja lielu interesi un patīkami pārsteidza gan latviešus, gan ārzemju viesus, kā rezultātā skaņdarbs kļuva par pilnvērtīgu 2007. gada hītu, kurš vairākas nedēļas turējās radio Capital FM TOP20 virsotnē.
Electricano ir spēlējis kopā ar vairākiem populāriem dīdžejiem: Davis Morales, Sander Van Doorn, Sebastien Ingrosso, Shapeshifters, Chris Lake, Marko V, Tom Novy, Layo & Bushwacka!, David Penn, Paul Jackson, Tim Deluxe, Junior Jack & Kid Crème un citiem…
2007. gadā Electricano izveidoja nelielu ierakstu kompāniju „Electricano Recordings” (www.electricano.net). Uz doto brīdi Electricano diskogrāfijā ir vairāk nekā 13 izdoti darbi, kā arī vairākas neizdotas kompozīcijas un aranžējumi.
TRE Records komanda jau vairākus gadus aktīvi darbojas pasākumu organizēšanas jomā. TRE pasākumos ir uzstājušies vairāki pasaulē pazīstami mākslinieki: Ida Corr, Jeckyll & Hyde, Kalwi & Remi, Rob Mayth, DJ Lawless un citi. TRE Records ir izdevusi vairākus diskus (Igaunijas mākslinieku singli un kompilācijas).
Tukums DJ Team (TDJ) kā komanda tika izveidota 2004. gadā. Šobrīd tajā ir trīs aktīvi spēlējoši dīdžeji. Tukums DJ Team dīdžeji ir piedalījušies dažādos pasākumos visā Latvijā, kā arī ārpus tās. Synthesis Crew, jeb vienkārši Synthesis ir jauns Tukums DJ Team dibinātāja „Da White” projekts. Synthesis atšķiras no Tukums DJ Team ar ideoloģiju un tas tikai augs un pilnveidosies.

Ieejas maksa: līdz 23.00 – 3.00 Ls, vēlāk – 3.50 Ls.

Enerģiju pasākumam dod RED BULL! RED BULL – uzmundrina ķermeni un prātu.

Informatīvais atbalsts: EHR Party Service, Progressive FM, Nightlife.lv, Notikumi.lv, HC.lv, Dancebox, easyget.lv, djtop.lv, ind-ex.com.

Sīkāka informācija par pasākuma organizētājiem un dalībniekiem ir atrodama: www.tre.ee, www.tukumsdj.com un www.synthesiscrew.com

05.09.2008___Dancefloor Fever 2, Tukuma Kultūras nams, Tukuma. Start: 22:00

DANCEFLOOR FEVER atgriežas! Piektdien, 5.septembrī plkst.21.00 Tukuma Kultūras centrā notiks jau otrais šobrīd tik aktuālās elektroniskās deju mūzikas pasākums divās deju zālēs – DANCEFLOOR FEVER part.2.

Dancefloor Fever 2 - Poster
Dancefloor Fever 2

Lielajā deju zālē (Mainfloor) uzstāsies dīdžeji Da White (Tukums DJ Team / Synthesis), Dmitry Bamboviy (Dirthouse), Beatax (Baltic Dance Factory) b2b Edgy radot mūzikas sintēzes uz vietas kā arī Technoroid (DN Promo) un Druumz (DN Promo), bet nakts galvenais viesis būs ILLEGAL DJ TEAM RIGA līderis un radio šova Party Service veidotājs European Hit Radio viļņos – [Ex] da Bass, kurš savas vairāk kā desmit gadu ilgās dīdžeja karjeras laika ir uzstājies pirms un pēc tādiem grandiem kā Westbam, Moguai, Dr.Motte, Cosmic Gate, Oliver Klitzing, Cave, Cari Lekebusch un citiem. Par vizualizācijām lielajā zālē visas nakts garumā rūpēsies viens no ILLEGAL DJ TEAM RIGA vīdžejiem – Pe Joke. Neizpaliks arī gaismu šovs kā arī pasākuma noskaņai atbilstošas dekorācijas.

Otrajā zālē (Soulful Room), kas tiks ieturēta labākajās soulful un jackin’ house mūzikas tradīcijās, par muzikālo noformējumu gādās dīdžeji Timm un Rudice no apvienības Soul ’n’ Movement, Andre Crash un vokāliste Catherine, bet kulminācijā uzstāsies mixmāsteri AG un Raitis.

Ieejas maksa: līdz 22.00 – Ls 3, vēlāk – Ls 4, VIP biļetes cena – Ls 15.***
Pasākumu organizē: DN Promo.
Atbalsta: Red Bull, Eco Stock, Toprent.lv, Sublevel un Club System.
Informē: EHR Party Service, discomix.net, nightlife.lv un easyget.lv.
*** VIP biļetes ierobežotā skaitā pieejamas tikai iepriekšpārdošanā rakstot uz e-pastu djtechnoroid@inbox.lv. Tās dos papildus priekšrocības uzturēties atsevišķā telpā, kurā būs pieejami dažādi dzērieni un uzkodas.

15.08.2008___Summer Night Party, Sauleskalna estrāde, Talsi. Start: 21:00

Piektdien, 15.augustā Sauleskalna estrādē Talsos, notiks vēl nebijuša mēroga elektroniskās deju mūzikas pasākums – SUMMER NIGHT PARTY. Tas būs jau trešais šajā ballīšu sērijā.

Summer Night Party - Poster
Summer Night Party

Kā pirmo un līdz ar to arī iesildošo dīdžeju redzēsiet jauno censoni Kellon, kurš pārstāv Latvijā vienīgo tik tuvu deju mūzikai orientētu radio staciju Progressive FM un ir Trakā Mārtiņa atvase. Brīdi vēlāk viņu nomainīs Saldus kluba Pmk rezidents – Matt.Li. Šis dīdžejs sevi plašākai publikai pieteica pirms aptuveni trim gadiem un arvien turpina progresēt. Pēc viņa pusotru stundu ilgu setu spēlēs Trakais Mārtiņš, bet nakts aktuālākajam laikam tuvojoties ar savdabīgu uzstāšanos dzīvajā, radot mūzikas sintēzes uz vietas, redzēsiet vienu no pasākuma organizatoriem – dīdžeju Ashais jeb Beatax saspēlē ar savu brāli Edgy. Nakts kulminācijā savukārt dzirdēsiet ILLEGAL DJ TEAM RIGA līderi un European Hit Radio populārā radio šova Party Service vadītāju – [Ex] da Bass, bet pasākuma nobeiguma laiks tiks atvēlēts Tukums DJ Team un Synthesis pārstāvjiem Da White un AP7.
Par video projekcijām visas nakts garumā rūpēsies ILLEGAL DJ TEAM RIGA oficiālie vīdžeji Pe Joke un Kosmoss.

Deju teltī – 80’to un 90’to video dejas.

Pasākuma sākums – 21.00!

Ieejas maksa: 21.00 – 22.00 Ls 3, no 22.00 – Ls 4.

Organizē: Baltic Dance Factory.

Pasākumu atbalsta: Red Bull, Garrone un Club System.

Informē: EHR Party Service, Progressive FM, nightlife.lv un ind-ex.lv.

15.08.2008___Baltic Music Conference, Jurmala. Start: 13:00

All Information: www.savedreams.eu !!!

Baltic Music Conference - Poster
Baltic Music Conference
08.08.2008___Summer Night Party, Limbažu estrāde. Start: 21:00

Vasaras pašā plaukumā – piektdien, 8.augustā plkst.21.00, Limbažu estrādē startēs elektroniskās deju mūzikas pasākumu sērijas SUMMER NIGHT PARTY otrais pasākums.

Summer Night Party - Poster
Summer Night Party

Vakaru uz lielās skatuves uzsāks viens no visu laiku zināmākajiem Limbažu dīdžejiem, kluba Tonuss ex rezidents – Sfx, kuram šī uzstāšanās būs pirmā pēc ilgāka pārtraukuma. Pēc viņa pusotru stundu ilgu setu spēlēs Trakais Mārtiņš, kurš pārstāv Latvijā vienīgo tik tuvu deju mūzikai orientētu radio staciju Progressive FM, bet nakts kulminācijai tuvojoties, ar savdabīgu uzstāšanos dzīvajā, radot mūzikas sintēzes uz vietas, redzēsiet vienu no pasākuma organizatoriem – dīdžeju Ashais jeb kā tagad viņš sevi dēvē Beatax saspēlē ar savu brāli Edgy. Nakts aktuālākajā laikā savukārt dzirdēsiet vienu no nu jau retajiem vinila plašu spēlmaņiem Latvijas klubu kultūrā šobrīd, ILLEGAL DJ TEAM RIGA līderi un radio šova Party Service vadītāju European Hit Radio ētērā – [Ex] da Bass, bet pasākumu noslēgs Tukums DJ Team un Synthesis pārstāvji Da White un AP7.

Par vizualizācijām rūpēsies abi ILLEGAL DJ TEAM RIGA vīdžeji Pe Joke un Kosmoss.

Deju teltī visas nakts garumā 80’to un 90’to video dejas.

Ieejas maksa: 21.00 – 22.00 Ls 3, no 22.00 – Ls 4.

Organizē: Baltic Dance Factory.

Pasākumu atbalsta: Red Bull, Gerrone un Club System.

Informē: EHR Party Service, Progressive FM, nightlife.lv un ind-ex.lv.

08.08.2008___Tre.ee Vahupidu, Türi Open Air, Estonia

DJ's:
DJ Mindcracker /Holland/
Da White /TDJ, Synthesis - Latvia/
DJ AP7 /TDJ, Synthesis - Latvia/ DJ Siim Pohlak /Estonia/
DJ Whitebwoy /Estonia/
DJ Sulo Sarkinen /Estonia/
DJ Karmo Gudinas /Estonia/
DJ Ricky /Estonia/
DJ Smart /Estonia/

Tre.ee Vahupidu - Poster
Tre.ee Vahupidu - Türi Open Air
01,02.08.2008___Technoroid's Birthday Party, Talsi

Our friend, DJ Technoroid Birthday party - private event (1-3 AUG.)

26.07.2008___Sintētiskā Sircapziņa 2008, Madona, Start: 20:00

25. un 26. jūlijā Madonas pilsētas estrādē norisināsies 5. Latvijas elektroniskās mūzikas festivāls „Sintētiskā Sircapziņa 2008”, kura mērķis ir attīstīt un popularizēt elektronisko mūziku Latvijā. Festivālu var raksturot kā Latvijas elektroniskās mūzikas svētkus ar neatkārtojamu un unikālu atmosfēru. Tas ir viens no retajiem festivāliem Baltijas valstīs, kur var dzirdēt daudz dažādus elektroniskās mūzikas stilus un vienīgais festivāls Latvijā, kurā piedalās tikai pašmāju e-mūzikas dīdžeji un producenti.

Par godu piektajam festivālam elektroniskā mūzika skanēs uz piecām skatuvēm. Galvenā skatuve tiks veltīta elektroniskajai deju mūzikai, savukārt uz pārējām skatuvēm varēs baudīt dažādus elektroniskās mūzikas žanrus no chill-out līdz hardcore. Īpaši atzīmējamas ir „Ražots LV” skatuve, kurā Latvijas elektroniskās mūzikas producenti atskaņos pašu radīto mūziku un skatuve, kas veltīta tikai dīdžejiem - sievietēm. Kopumā festivālā piedalīsies vairāk kā 70 elektroniskās mūzikas diskžokeji (dj) un producenti, un tiks pārstāvēti vairāk kā 25 elektroniskās mūzikas stili, informē projekta vadītājs Lauris Krievs.

Festivālā „Sintētiskā Sircapziņa 2008” paredzētas arī tādas mūsdienīgas kultūras formas kā filmas, netradicionālie teātri, bilžu un gleznu izstādes, video projekcijas u.c.

Festivāla teritorijā darbosies kafejnīca un bārs, kā arī ikvienam pasākuma apmeklētājam būs iespēja izmantot telšu pilsētiņu un autostāvvietu. Biļešu cenas uz abām festivāla dienām 9 Ls, ar e-pasta flyeri 7,5 Ls, savukārt uz vienu dienu 6 Ls, ar e-pasta flyeri 5 Ls. Plašāka informācija par festivāla norisi un dalībniekiem, kā arī par e-flyeriem ir atrodama biedrības „Melnais Piens” mājas lapā www.melnaispiens.lv .

Festivāla organizatori aicina visus šīs mūzikas cienītājus un arī cilvēkus, kas vēlās lieliski atpūsties, atbraukt un ļaut mūzikai elpot!

„Sintētisko Sircapziņu 2008” atbalsta: Madonas pilsētas dome, Madonas rajona padome, Sorosa fonds Latvija, Adman reklāma un pakalpojumi, SIA „Madonas poligrāfists”, gaismas, skaņas un dj tehnikas nodrošinājums SIA „Sunsound”, SIA „Auto Madona”, SIA „Projektori”, SIA „Madonas viesnīca”, SIA „Krunkunau”, tirdzniecības un atpūtas centrs „Efeja”. Informatīvais atbalsts: Radio Naba, portāls Muzika.draugiem.lv, portāls Valmiera24.lv, portāls mikseris.lv, portāls easyget.lv, portāls ind-ex.lv, portāls orb.lv, portāls xpromo.lv, portāls tukumsdj.com, portāls randoms.lv, Madonas rajona reģionālais laikraksts „Stars”.

Line-up:
25.07.2008.
Deju skatuve
20:00  Aicis /breakbeat/
22:00  Max Brannslokker /tech-house, techno, electro/
00:00  Vitamin + Drozd /techno+live/
02:00  Ekss + Žīds /techno/
04:00  Exact /dnb/
06:00 Itkaa beidzam

Žūžo techno skatuve
20:00   Moffa /techno experimental/
21:30   2bmelodic /techno/
22:00   Metaphor /melodic techno/
23:00   2bmelodic /techno/
00:00   Metaphor /melodic techno/
01:30   Nei /melodic techno/
03:00   TeHNoise /techno/
04:00   TechVision /techno/
06:00 Itkaa beidzam

Chill-out saktuve
20:00   AK /idm/
22:00   Arno + Arno /nujazz/
00:00   M-studio /ambient/
01:00   Nerone + Dann /inteligent dnb/
04:00   Redele /mixed up/
06:00  Itkaa beidzam

Gribu spēlēt skatuve
20:00   Wirpuliz /trance/
21:00   Zauska /progressive/
22:00   MRP /house/
23:00   Electronx /electro/
00:00   Lektro mixed up/
01:00   G7 /electro - techno/
02:00   DJ ESEM /progressive electro -  house/
04:00   Vladimir Tier /breakz/
05:00   Chupa Chups /dance/
06:00 Itkaa beidzam

Dex and the city skatuve
20:00    Dex and the city mākslinieki
06:00 Itkaa beidzam

26.07.2008.
Deju skatuve
20:00   Guretsky /house/
22:00   AP7 /progressive trance/
23:00   Mārtiņš Goldbergs / tech house/
00:00   Pele+Nils /soulful + guitar live/
01:00   Vital /house,electro,breakbeat/
03:00   Eric Chehov /detroit techno/
05:00   Suncraft /mixed up/
06:00 Itkaa beidzam

Ražots LV skatuve
20:00   Гастроном №22 /mixed up/
22:00   Glicerino + Defunk /experimental/
23:00   Uhu /techno_electro/
00:30   Follow direction /experimetnal/
01:30   Oyaarss /dubstep/
02:30   Krunkunau /experimental/
03:30   Vitamin /own material/
04:30   Civil /tech-house/
06:00 Itkaa beidzam

Viņas mūzika skatuve
20:00   Paula /breakbeat/
22:00   Lindshee /minimal techno/
00:00   Ksenia Kamikaza /tech house/
02:00   Katya Tyukova /techno/
04:00   VXN /drum and bass/
06:00 Itkaa beidzam

Minimalia skatuve
20:00   Minimal for lonely people
21:00   Ivars Z
22:30   Ivars Mednis
00:00   El Locco
01:30   Two Em
03:00   Kris Hovel
04:30   DV5
06:00 Itkaa beidzam

Inde
22:00   STQ /Drum'N'Noize & Rithm Noise/
23:20   Gas of Latvia /analog psychodelic/
00:00   Social phobia /Power Electronics & Drum'N'Noise/
01:00   Gestapo /Brutal Industrial Techno/
02:00   DJ ы! /HardCore/
03:00   Biostrue /industrial/
06:00 Itkaa beidzam

Links:
www.melnaispiens.lv


13.06.2008___Different Vibes,Seaside Lounge, Jūrmala, Start: 22:00

2008. gada 13. jūnijā Jūrmalas naktsklubā „Seaside Lounge” „Synthesis” piedāvā elektroniskās deju mūzikas pasākumu „DIFFERENT VIBES”, sākums 22:00.

„DIFFERENT VIBES” ir pasākums, kas ir balstīts uz vairākiem elektroniskās deju mūzikas virzieniem. Mūsdienās vairākums cilvēku ir pieraduši klubos dzirdēt pārsvarā vienu mūzikas virzienu, un tikai atsevišķos pasākumos tiek piedāvāti vairāki elektroniskās deju mūzikas veidi. Mēs vienmēr atbalstījām vairāku klubu mūzikas stilu apvienošanu vienā pasākumā, uz vienas skatuves, un ar „DIFERENT VIBES” mēs vēlamies iepazīstināt arī kluba „Seaside Lounge” apmeklētājus, nodrošinot nelielu ekskursiju mūzikas stilu pasaulē.

Different Vibes - Poster
Different Vibes @ Seaside Lounge

„DIFFERENT VIBES” pasākumam sākoties, Jūrmalas naktsklubā „Seaside Lounge” uz kluba skatuves ar „Warm-up vibes” setu uzstāsies kluba rezidenti DJ Plastic un DJ Andzhan, viņi iesildīs publiku viesdīdžeju priekšnesumiem. Pēc rezidentiem uz kluba skatuves kāps „TDJ/Synthesis” pārstāvis Da White ar „prime-time electrohouse vibes” setu uz vinīla platēm, pēc kā savu sniegumu dos arī „TDJ/Synthesis” pārstāvis DJ AP7 ar „fly away trance vibes” setu arī uz vinīla platēm. Pasākuma noslēgumā savu „morning techno vibes” setu piedāvās „DN Promo” pārstāvis DJ Technoroid.

Pasākuma laikā, kluba apmeklētājus ar dejošanas priekšnesumiem priecēs go-go grupa „Baltic Dance Team”.

Tukums DJ Team (TDJ) kā komanda tika izveidota 2004. gadā. Šobrīd tajā ir divi aktīvi spēlējoši dīdžeji – Da White un DJ AP7, bet no ilgākas pauzes no dīdžeju lietām ir atgriezies DJ Kundzo, kurš gatavojas atkal aktīvi darboties. Tukums DJ Team dīdžeji ir piedalījušies dažādos pasākumos visā Latvijā, kā arī ārpus tās, un spēlēja uz vienas skatuves ar vairākiem pazīstamiem dīdžejiem.

Synthesis Crew, jeb vienkārši Synthesis ir jauns Tukums DJ Team dibinātāja „Da White” projekts. Synthesis atšķiras no Tukums DJ Team ar ideoloģiju un tas tikai augs un pilnveidosies.

DJ Technoroid (DN Promo dibinātājs) sācis dīdžeja karjeru 1999. gadā Ogrē, bet tad sekoja liels pārtraukums līdz 2002. gadam. Tad viņš pievērsās vairāk pasākumu organizēšanai, un prezentēja tautai tādus pasākumus kā „Space For Bass”, „Elektrokick” un patlaban „Dancefloor Fever”. DJ Technoroid mūzikas formāts: techno, minimal.

Dejotāju komanda „Baltic Dance team” regulāri uzstājas klubos „Essential”, „Voodoo”, „Tonuss Jelgava”, „Tonuss Limbaži”, „Big7”, ka arī citos Latvijas klubos. Viens no dalībniekiem ir izveidojis savu duetu „Unlimited”, kas dejo šova programmās. Komandas dalībnieki piedalās arī dažādās sacensībās un teatralizētos uzvedumos.

IEEJAS MAKSA: no 22:00 līdz 23:00 – 3 Ls, pēc 23:00 – 5 Ls.

Vecuma ierobežojums: 18+.

Sīkāka informācija ir atrodama:
www.tukumsdj.com
www.seasidelounge.lv
www.synthesiscrew.com

Informatīvais atbalsts: EHR Party Service, Nightlife.lv, Notikumi.lv, HC.lv, Dancebox, easyget.lv, ind-ex.com.

24.05.2008___Summer Night Party,Amatas Kultūras nams, Ģikši, Start: 22:00

Sestdien, 24.maijā Amatas novada Kultūras Centrā, Ģikšos, vietā, kura deviņdesmito gadu vidū bija ļoti iecienīta izklaides vieta Vidzemē, risināsies elektroniskās deju mūzikas pasākums divās deju zālēs – SUMMER NIGHT PARTY. Starts – plkst.22.00.

Summer Night Party - Poster
Summer Night Party

Vakaru lielajā zālē iesāks jauns un talantīgs dīdžejs no Rīgas – Garry Wallace. Pēc viņa uz skatuves kāps Tukums DJ Team un Synthesis pārstāvis Da White, pēc kura nakts kulminācijai tuvojoties uzstāsies viens no pasākuma organizatoriem Ashais no Club System.
Par ļoti interesantu šovu noteikti izvērtīsies arī tēva un dēla duets pusnaktī. Beidzot ir pienācis laiks Trakā Mārtiņa un dīdžeja Kellon pirmajam kopīgajam iznācienam plašākai auditorijai. Viņi abi pārstāv Latvijā vienīgo tik tuvu deju mūzikai orientētu radio staciju Progressive FM.
Nakts kulminācijā savukārt redzēsiet un dzirdēsiet vienu no nu jau retajiem vinila plašu spēlmaņiem Latvijas klubu kultūrā šobrīd, radio šova Party Service vadītāju un ILLEGAL DJ TEAM RIGA pārstāvi – [Ex] da Bass, bet nakts noslēgumā spēlēs dīdžeji Pervert un Crack.

Bāra zonā visas nakts garumā 80’to un 90’to video dejas.

Oficiālais Transports: Riga Partybus (bārs, karaoke u.c ekstras jeb naktsklubs uz riteņiem), kas kursēs no Cēsu pilsētas centra uz pasākuma norises vietu un atpakaļ visas nakts garumā. Info – 27871111. Uzrādot Partybus brauciena biļetes – welcome dzēriens bārā par brīvu.

Ieejas maksa: dāmām līdz 23.00 – bez maksas, vēlāk – Ls 3. Kungiem sākumā Ls 3.

Organizē: Club System.

Pasākumu atbalsta: Garrone, Red Bull, Centro Sport, Show Empire Enterprise.

Informē: EHR Party Service, Progressive FM, nightlife.lv un ind-ex.lv.

Mainfloor Line-up:
DJ Garry Wallace (house)
Da White /TDJ, Synthesis/ (house)
DJ Trakais Mārtiņš /Progressive FM/ (house)
DJ Ashais /Club Systems, Vega Club/ (house)
DJ [Ex] Da Bass /EHR Party Service, Illegal DJ Team Riga/ (techno)
DJ Kellon /Progressive FM/ (house)
DJ Pervert (trance)
DJ Crack /Progresive FM/ (drum'n'bass)

Bar zone:
80's and 90's Video dance


03.05.2008___Partyplanet 4, Salacgrīvas Kultūras nams, Salacgrīva, Start: 22:00

2008. gada 03. maijā Salacgrīvas Kultūras namā „TRE Records” sadarbībā ar „Synthesis” piedāvā ceturto elektroniskās deju mūzikas pasākumu „PARTYPLANET 4”, sākums 22:00.

„PARTYPLANET” pasākumu sērija ir plaši pazīstama ne tikai Igaunijā, bet arī Latvijas ziemeļaustrumos. „PARTYPLANET” vēsture aizsākās 2005. gadā Igaunijā un pasākumi regulāri notiek vairākās pilsētās. „PARTYPLANET” vieno dažādus elektroniskās deju mūzikas virzienus, lai katrs pasākuma apmeklētājs atrastu sev piemērotas skaņas vibrācijas. Šoreiz „PARTYPLANET” jau ceturto reizi viesojas Latvijas pilsētā Salacgrīvā.

Partyplanet 4 Salacgrīva - Poster
Partyplanet 4 Salacgrīva

„PARTYPLANET 4” pasākuma galvenais viesis būs Igaunijas radio raidījuma „Kuma Club FM” vadītājs „DJ KASPAR POKK”.

„PARTYPLANET 4” pasākums neizpaliks arī bez jau labi pazīstamiem dīdžejiem: DJ Siim Pohlak (TRE Records, Igaunija), Da White (TDJ/Synthesis, Latvija), DJ AP7 (TDJ/Synthesis, Latvija), DJ Whitebwoy (TRE Records, Igaunija), DJ Kundzo (TDJ, Latvija), DJ Ricky (TRE Records, Igaunija).

Pasākuma mūzikas formāts: house, electrohouse, trance, breakbeat un hardstyle/jumpstyle.

„PARTYPLANET 4” pasākumā tiks uzstādīti vēl vairāk gaismas efekti, tajā skaitā 4 krāsainie lāzeri.

TRE Records komanda jau vairākus gadus aktīvi darbojas pasākumu organizēšanas jomā. TRE pasākumos ir uzstājušies vairāki pasaulē pazīstami mākslinieki: Ida Corr, Jeckyll & Hyde, Kalwi & Remi, Rob Mayth, DJ Lawless un citi. TRE Records ir izdevusi vairākus diskus (Igaunijas mākslinieku singli un kompilācijas).
Tukums DJ Team (TDJ) kā komanda tika izveidota 2004. gadā. Šobrīd tajā ir divi aktīvi spēlējoši dīdžeji, bet īpaši šim pasākumam savu setu piedāvās arī DJ Kundzo, kurš līdz šim ir bijis ilgākā pauzē no dīdžeju lietām. Tukums DJ Team dīdžeji ir piedalījušies dažādos pasākumos visā Latvijā, kā arī ārpus tās. Da White un DJ AP7 ir ne tikai dīdžeji, bet arī producenti un jau vairākus gadus nodarbojas ar mūzikas veidošanu un citu mākslinieku kompozīciju aranžēšanu.
Synthesis Crew, jeb vienkārši Synthesis ir jauns Tukums DJ Team dibinātāja „Da White” projekts. Synthesis atšķiras no Tukums DJ Team ar ideoloģiju un tas tikai augs un pilnveidosies.

IEEJAS MAKSA: 3.00 Ls.

Informatīvais atbalsts: EHR Party Service, Progressive FM, Nightlife.lv, Notikumi.lv, HC.lv, Dancebox, easyget.lv, djtop.lv.

Sīkāka informācija par pasākuma organizētājiem un dalībniekiem ir atrodama: www.tre.ee un www.tukumsdj.com un www.synthesiscrew.com

26.04.2008___Kiss In Beat - ATCELTS (CANCELLED), club Bermuds, Ogre, Start: 22:00

PROMIX presents "Kiss In Beat".

Sestdien, 26.aprīlī Ogres nakts klubā “Bermuds” PROMIX.lv piedāvā seksīgo pasākumu: "KISS in BEAT", kura laikā 1.stāvā norisināsies konkurss “SEKSĪGĀKAIS SKŪPSTS”.

Kluba 1.stāvā ar Tech, Electro house un Trance ritmiem uzstāsies viesu mākslinieki DA WHITE un DJ AP7 no Tukuma kā arī DJ GREY PA un DJ Hot no Jelgavas.

Kluba 2.stāvā, RnB zālē dzīvajā uzstāsies “Beatbox show” Nr.1 Latvijā un grupa “ANABIOZ” kuras sastāvā ir arī TV šova “Hello Jūrmala” dalībnieks Dāvids, bet tālāk turpinās DJ ALEX SOUL no promix.lv ar R'n'B ritmiem.

Krievu zālē kā parasti spēlēs jautrie rezident DJ.

Mainfloor:
Resident DJ's.
+ special guests:
Da White /TDJ,Synthesis/
DJ AP7 /TDJ,Synthesis/
DJ Grey Pa /Tonuss, Jelgava/
DJ Hot /Jelgava/

R'n'B floor:
Resident DJ's.
+ special guests:
Anabioz (David) /Hello Jurmala/
Beatbox Show /Nr. 1 In Latvia/
DJ Alex Soul /Promix.lv/

Russian floor:
Resident DJ's.

Kiss In Beat - Poster
Kiss In Beat

Links:
www.promix.lv
www.bermuds.lv

11.04.2008___Back To Holidays, Preiļu Kultūras nams, Preiļi, Start: 22:00

DJ's:
Da White /TDJ,Synthesis/
DJ AP7 /TDJ,Synthesis/
DJ Technoroid /DN Promo/
DJ Ein Qest
DJ Land

Back To Holidays - Poster
Back To Holidays

IEEJAS MAKSA: Girls: free; Boys: 3.00 Ls.

Informatīvais atbalsts: EHR Party Service, Nightlife.lv, Notikumi.lv, HC.lv, Dancebox, djtop.lv.

05.04.2008___Club Nation, Vega Club, Jūrmala, Vienības prospekts 37, Start: 22:00

2008. gada 5. aprīlī Jūrmalas naktsklubā „VEGA CLUB” (Vienības pr.37) Club System sadarbībā ar Synthesis piedāvā elektroniskās deju mūzikas pasākumu „CLUB NATION ”, sākums 22:00.

„CLUB NATION” pasākumu sērija aizsākās 2004. gadā un norisinājās pārsvarā Tukumā. Šī pasākuma sēriju ietvaros ir spēlējuši vairāki Latvijā pazīstami dīdžeji un producenti. „CLUB NATION” sērija ir orientēta uz dažādiem elektroniskās deju mūzikas stiliem, tādējādi piedāvājot pasākuma apmeklētājiem daudzveidību.

„CLUB NATION” pasākuma galvenie viesi būs vinyl dīdžeji: Da White (TDJ/Synthesis) un DJ AP7 (TDJ/Synthesis), bet pirms un pēc viesu setiem, kluba aktuālāko treku selekciju piedāvās kluba rezidents DJ Ashais.

Club Nation - Poster
Club Nation

Pasākuma mūzikas formāts: house, electrohouse, trance.

Tukums DJ Team (TDJ) kā komanda tika izveidota 2004. gadā. Šobrīd tajā ir divi aktīvi spēlējoši dīdžeji. Tukums DJ Team dīdžeji ir piedalījušies dažādos pasākumos visā Latvijā, kā arī ārpus tās. Da White un DJ AP7 ir ne tikai dīdžeji, bet arī producenti un jau vairākus gadus nodarbojas ar mūzikas veidošanu un citu mākslinieku kompozīciju aranžēšanu.

Synthesis Crew, jeb vienkārši Synthesis ir jauns Tukums DJ Team dibinātāja „Da White” projekts. Synthesis atšķiras no Tukums DJ Team ar ideoloģiju un tas tikai augs un pilnveidosies.

IEEJAS MAKSA: Sievietēm – bez maksas, vīriešiem – 3.00 Ls.

Vecuma ierobežojums: 18+.

Pasākuma sponsors: GARRONE – Pārmērīgai alkohola lietošanai ir negatīva ietekme.

Informatīvais atbalsts: EHR Party Service, Nightlife.lv, Notikumi.lv, HC.lv, Dancebox, EasyGet.lv.

29.03.2008___Partyplanet, Valkas Kultūras nams, valka, Start: 21:00

2008. gada 29. martā Valkas Kultūras namā TRE Records sadarbībā ar Synthesis piedāvā elektroniskās deju mūzikas pasākumu „PARTYPLANET ”, sākums 21:00.

„PARTYPLANET” pasākumu sērija ir plaši pazīstama visā Igaunijā, kā arī Latvijas klubu mūzikas piekritēji jau ar to ir iepazīstināti. „PARTYPLANET” vēsture aizsākās 2005. gadā, kad pasākums ar savu auru aizrāva apmeklētājus pavisam citā realitātē, nedomājot, kas notiek īstenībā. Tikai ļaujoties mūzikas ritmiem sagaidīt saullēktu – ārpus šīs realitātes. Šoreiz „PARTYPLANET” pirmo reizi viesosies Valkā. Valka un Valga ir divas pilsētas, kuras vēl nesen bija sadalītas ar robežu, bet tagad robežas ir atvērtas, un ir iespēja apvienot vienā pasākumā ne tikai dīdžejus no abām valstīm, bet arī abu pilsētu cilvēkus, kam patīk klubu mūzika.

Partyplanet Valka - Poster
Partyplanet Valka

„PARTYPLANET” pasākumā piedalīsies vairāki dīdžeji no Igaunijas un Latvijas: DJ Siim Pohlak (TRE Records, Igaunija), DJ Ricky (TRE Records, Igaunija), Da White (TDJ/Synthesis, Latvija), DJ AP7 (TDJ/Synthesis, Latvija), DJ Whitebwoy (TRE Records, Igaunija) un DJ Uibusaar (TRE Records, Igaunija).

Pasākuma mūzikas formāts: house, electrohouse, trance.

Papildus standarta gaismām, pasākuma norises vieta tiks papildināta ar videoprojekcijām un lāzeru efektiem.

Darbosies arī bārs, kur pasākuma apmeklētājiem tiks piedāvāts plašs dzērienu un uzkodu klāsts, ko nodrošinās kafejnīca „MAGONE”.

TRE Records komanda jau vairākus gadus aktīvi darbojas pasākumu organizēšanas jomā. TRE pasākumos ir uzstājušies vairāki pasaulā pazīstami mākslinieki: Ida Corr, Jeckyll & Hyde, Kalwi & Remi, Rob Mayth, DJ Lawless un citi. TRE Records ir izdevusi vairākus diskus (Igaunijas mākslinieku singli un kompilācijas).

Tukums DJ Team (TDJ) kā komanda tika izveidota 2004. gadā. Šobrīd tajā ir divi aktīvi spēlējoši dīdžeji. Tukums DJ Team dīdžeji ir piedalījušies dažādos pasākumos visā Latvijā, kā arī ārpus tās. Da White un DJ AP7 ir ne tikai dīdžeji, bet arī producenti un jau vairākus gadus nodarbojas ar mūzikas veidošanu un citu mākslinieku kompozīciju aranžēšanu.

Synthesis Crew, jeb vienkārši Synthesis ir jauns Tukums DJ Team dibinātāja „Da White” projekts. Synthesis atšķiras no Tukums DJ Team ar ideoloģiju un tas tikai augs un pilnveidosies.

IEEJAS MAKSA: 3.00 Ls.

Informatīvais atbalsts: EHR Party Service, Progressive FM, Nightlife.lv, Notikumi.lv, HC.lv, Dancebox, djtop.lv.

Sīkāka informācija par pasākuma organizētājiem un dalībniekiem ir atrodama: www.tre.ee un www.tukumsdj.com un www.synthesiscrew.com

01.03.2008___Partyplanet 3, Salacgrīvas Kultūras nams, Salacgrīva, Start: 22:00

2008. gada 01. martā Salacgrīvas Kultūras namā TRE Records sadarbībā ar Synthesis piedāvā trešo elektroniskās deju mūzikas pasākumu „PARTYPLANET 3”, sākums 22:00.

„PARTYPLANET” pasākumu sērija ir plaši pazīstama visā Igaunijā, kā arī Latvijas klubu mūzikas piekritēji jau pāris reizes ar to ir iepazīstināti. „PARTYPLANET” vēsture aizsākās 2005. gadā kad pasākums ar savu auru aizrāva apmeklētājus pavisam citā realitātē, nedomājot, kas notiek īstenībā. Tikai ļaujoties mūzikas ritmiem sagaidīt saullēktu – ārpus šīs realitātes. Šoreiz „PARTYPLANET” jau trešo reizi viesojas Latvijas pilsētā Salacgrīvā.

Partyplanet 3 - Poster
Partyplanet 3

„PARTYPLANET 3” pasākums ir īpašs ar to, ka tajā uzstāsies Igaunijas dīdžejs un producents „DJ SPEAKERSTYLE”.
DJ Speakerstyle kļuva populārs 2006. gadā, kad viņa remix 90-to gadu populārās grupas „Edelweiss” kompozīcijai „Planet Edelweiss” tika iekļauts vairāku radiostaciju rotācijas. Šis remix ieņēma devīto vietu „POWER HIT RADIO” 2006. gada klubu mūzikas topā. 2007. gadā DJ Speakerstyle nāca klajā ar hītu „Venus”, kas arī guva lielu popularitāti Igaunijā. DJ Speakerstyle jaunākais darbs ir „See Me Feel Me”. Pašlaik DJ Speakerstyle ir Tallinas kluba „Club von Überblingen” rezidents.

„PARTYPLANET 3” pasākums neizpaliks arī ar, nu jau, Latvijas sērijas rezidentiem un līdzveidotājiem: DJ Siim Pohlak (TRE Records, Igaunija), DJ Ricky (TRE Records, Igaunija), Da White (TDJ/Synthesis, Latvija), DJ AP7 (TDJ/Synthesis, Latvija), ka arī DJ Triple-Y (Igaunija).

Pasākuma mūzikas formāts: house, electrohouse, trance.

TRE Records komanda jau vairākus gadus aktīvi darbojas pasākumu organizēšanas jomā, kā arī producē un izplata savu mākslinieku kompozīcijas. Uz doto brīdi TRE Records diskogrāfijā ir izlaisti jau 14 diski, tie ir dažādu Igaunijas mākslinieku singli un kompilācijas.

Tukums DJ Team kā komanda tika izveidota 2004. gadā. Šobrīd tajā ir divi aktīvi spēlējoši dīdžeji. Tukums DJ Team dīdžeji ir piedalījušies dažādos pasākumos visā Latvijā, kā arī ārpus tās. Da White un DJ AP7 ir ne tikai dīdžeji, bet arī producenti un jau vairākus gadus nodarbojas ar mūzikas veidošanu un citu mākslinieku kompozīciju aranžēšanu.
Synthesis Crew, jeb vienkārši Synthesis ir jauns Tukums DJ Team dibinātāja „Da White” projekts. Synthesis atšķiras no Tukums DJ Team ar ideoloģiju un tas tikai augs un pilnveidosies.

IEEJAS MAKSA: 3.00 Ls.

Informatīvais atbalsts: EHR Party Service, Progressive FM, Nightlife.lv, Notikumi.lv, HC.lv, Dancebox.

Sīkāka informācija par pasākuma organizētājiem un dalībniekiem ir atrodama: www.tre.ee un www.tukumsdj.com un www.synthesiscrew.com (Da White)

15.02.2008___Dancefloor fever, Tukuma Kultūras nams, Tukums, Start: 21:00

Piektdien, 8.februārī plkst.21.00 Tukuma Kultūras centrā notiks vērienīgs šobrīd tik aktuālās elektroniskās deju mūzikas pasākums trijās deju zālēs – DANCEFLOOR FEVER.

Lielajā zālē (Main Floor) uz kuru tiek likts vislielākais akcents uzstāsies dīdžeji Dakko (Frixdance.com), Technoroid (DN Promo), Dmitry Bamboviy (Dirt House), Da White (Tukums DJ Team), Skorpion (Discomix.net) un Saa-T, bet nakts galvenais viesis būs ILLEGAL DJ TEAM RIGA līderis un radio šova Party Service veidotājs European Hit Radio viļņos – [Ex] da Bass, kurš savas vairāk kā desmit gadu ilgās dīdžeja karjeras laika ir uzstājies kopā ar tādiem pasaulē zināmiem māksliniekiem kā Westbam, Moguai, Cosmic Gate, Oliver Klitzing, Cave, Cari Lekebusch un citiem.
Par krāšņām video projekcijām visas nakts garumā rūpēsies vīdžejs Pe Joke no ILLEGAL DJ TEAM RIGA, neizpaliks arī gaismu un lāzeršovs kā arī dekorācijas.

Par mazās zāles (Small Room) muzikālo noformējumu, savukārt rūpēsies White House DJ Team dīdžeji Armanc Januzis, Chuzs, D’Grees un Andy Holensen, bet Chill Room visas nakts garumā jūs relaksēs Ain’t No Bros.

Pirmajiem piecdesmit pasākuma apmeklētājiem tiks dāvināti īpaši organizatoru sarūpēti kompaktdiski. Darbosies arī bārs.

Dancefloor Fever - Poster
Dancefloor Fever

LINEUP:
MAIN FLOOR:
__________
DJ [Ex] da Bass /Illegal DJ Team Riga, EHR Party Service/
DJ Technoroid /DN Promo/
DJ Dakko /Frixdance/
DJ Dmitriy Bamboviy /Dirt House/
Da White /Synthesis, TDJ/
DJ Saa-T
__________

Small Room:
__________
DJ Armanc Januzis
DJ Chuzs
DJ D’Grees
DJ Andy Holensen
__________

CHILLOUT:
Ain't No Bros.
__________

Pasākumu organizē: DN Promo.
Ieejas maksa – Ls 4 / Ls 3***
Informatīvi atbalsta: EHR Party Service, Dancebox, notikumi.lv, discomix.net, easyget.lv, nightlife.lv un tukumsdj.com.
***ja līdz 1.februārim būsi pieteicies draugiem.lv pasākumu sadaļā pie DANCEFLOOR FEVER spiežot "Kas nāks" (profilā obligāti jābūt redzamam vārdam un uzvārdam) vai nākot ar flajeri. Flajerus meklē Tukuma veikalos vai Tukuma Kultūras centrā kasē nedēļu pirms pasākuma.

(Da White)
08.02.2008___TRE Supershow, Ale Coq Sportshall, Tartu, Estonia, (18:00-03:00)
TRE Supershow - Poster
TRE Supershow

LINEUP (artists):
__________
Jeckyll & Hyde /Holland/
Kalwi & Remi /Poland/
Ida Corr /Denmark/
DJ AP7 /TDJ/
Da White /TDJ/
Speakerstyle
Electronic Crew
Whitebwoy
Bootleg Bangers
DJ Siim Pohlak
DJ Tiit Uibusaar
DJ Ricky
DJ Aiza
DJ Kaspar Pokk
DJ Siim Zilmer
__________

Info: www.tre.ee
Back to the current events.
free counters

Copyright: Da White (1998 - present)

Last modified Tuesday, 05th March, 2024, 08:12pm