Synthesis Music Media

“Super FM” atklāj deju klubu (1995. gads)

Keywords: Super FM klubs, Bezdelīgu iela 12, Uģis Polis, Radiodejas, Jānis Krauklis, European Hit Radio
Iepriekšējais raksts | Nākamais raksts

Autors: Iveta Lāce - Vakara Ziņas - 1995.gada 20.janvāris.


“Super FM” atklāj deju klubu – Ugunīgas dejas bez alkohola un treniņbiksēm būs gandrīz katru vakaru.

Super FM atklāj deju klubu
“Super FM” atklāj deju klubu

Vakar (piezīme: 1995.gada 19.janvārī) Bezdelīgu ielas 12. nama pēdējā stāvā atklāja radio “Super FM” pirmo deju zāli, kurā gaidīti viesi būs visi, taču īpaši – padsmitnieki.

“Mēs apzināti orientējamies uz noteiktu auditoriju – vidusskolas vecāko klašu skolēniem un pirmo kursu studentiem” – tā “Vakara Ziņām” sacīja “Super FM” deju kluba direktors Juris Avotiņš. Kluba apmeklētāji pēc “karstajiem” deju soļiem slāpes varēs veldzēt ar glāzi vēsas kolas vai “Aldara” alus. Alkoholiskos dzērienus klubiņā nevarēs iegādāties – reibt būt atļauts no dejām un meitenēm.

Deju klubs darbosies no pulksten 19 līdz 23, tāpēc skolu jaunatnei nebūs problēmu ar aizgulēšanos nākamajā dienā, kad jādodas uz skolu. Par vakara priekiem būs jāmaksā 2,50 latu, un līdz ar to būs samaksāts arī par vienu atspirdzinošu dzērienu. “Ar šādu ieejas maksu mēs zināmā mērā veicam publikas atlasi. Mēs negribam, lai klubs pārvērstos par tādu vietu, kur jebkurš katru vakaru var atnākt, piedzerties un izkauties. Lai tas kļūst par notikumu cilvēkiem”. Aiz durvīm būs jāpaliek iereibušiem cilvēkiem un tiem, kas deju vakaram par piemērotāko tērpu uzskata sporta kostīmu.

Jānis Krauklis Super FM deju klubā
Īpaša uzmanība atklāšanas vakarā tika pievērsta deju mūzikai atbilstošai skaņas kvalitātei. Par to rūpējās (un arī turpmāk rūpēsies) ilggadējais Uģa Poļa cīnu biedrs Jānis Krauklis.

“Super FM” deju klubs piedāvās telpas skolām, kas šeit varēs rīkot savus vakarus. Skolās ir problemātiski noorganizēt labu apsardzi, bieži vien nav arī piemērotu telpu šādiem pasākumiem, bet “Super FM” klubiņā ir visi priekšnoteikumi, lai skolas balle izdotos.

Pašlaik mūziku deju vakaros izvēlēsies bijušie “Radiodeju” dīdžeji, bet tuvākajā nākotnē klubiņā uzstāsies arī citi pazīstami un ļoti labi dīdžeji. Juris Avotiņš solīja, ka “tie nebūs iesācēji, bet jau līmenī”.

Drīzumā tiks atklāta otra deju zāle, kur pēc “karstās” zāles varēs atpūsties intīmākā atmosfērā, klausoties lēnāku un mierīgāku mūziku.

Uģis Polis ar sievu Super FM deju klubā
Pirmajā kluba disenītē kopā ar viesiem dejoja arī radio “Super FM” programmu direktors Uģis Polis ar savu sievu Vitu. Šī bija viena no tām retajām reizēm, kad viņi kopā parādās sabiedrībā. Elmāra Rudzīša (A.F.I.) foto.

Uz klubiņa atklāšanu bija sanākusi raiba publika. Bija “mērķa auditorijas” pārstāvji, kas bez šaubām arī visnadzīgāk dejoja, bija dažas prominentas personas, bija vesels lērums žurnālistu, bija arī iespējamie konkurenti – radiostaciju un atpūtas klubu pārstāvji. Viens no viņiem – kino muzikālā centra “Bimini” mākslinieciskais vadītājs Viktors Runtulis – uzskata, ka šis klubs noteikti nav konkurents “Bimini”: “Šis klubs beidzot ir ar savu noteiktu virzienu – šauru, bet specifisku. Klubs domāts 15 līdz 20 gadu veciem cilvēkiem. Tas ir baigi labais gājiens, ka šis robs beidzot ir aizpildīts. Novēlu pieslīpēt tehniskās nianses un – pilnu zāli ar publiku katru vakaru!”

Super FM atklāj deju klubu - Vakara Ziņas
“Super FM” atklāj deju klubu


Iepriekšējais raksts | Nākamais raksts
Uz visu RAKSTU sarakstu | Back to the News page
Last modified Tuesday, 05th March, 2024, 08:12pm
free counters

Copyright: Da White (1998 - present)

Last modified Tuesday, 05th March, 2024, 08:12pm