Synthesis Music Media


Events with SYNTHESIS deejays (2010):


25.12.2010___Club Groove 3 - Ziemassvētku Edition, klubs "Sensation", Tukums, Šēseles 3, Latvia.

Ieteikt draugiem: draugiem

Ho, ho, ho – Ziemassvētki ir klāt un ir klāt arī pēdējais šī gada „Club Groove” pasākums, trešā daļa, „Ziemassvētku Edition”, kas notiks sestdien 25.decembrī klubā „SENSATION”, Tukumā, Šēseles ielā 3. Sākums plkst.: 22:00.
Pasākuma sākums plkst. 22:00.

Club Groove 3 - Ziemassvētku Edition - Poster
Club Groove 3 - Ziemassvētku Edition

„Club Groove part 3 – Ziemassvētku Edition” tā ir lieliska iespēja izdejoties pasaules līmeņa klubu mūzikas pavadībā, ko piedāvās šīs sērijas galvenā persona, dīdžejs un producents „Da White”. „Club Groove” Ziemassvētku vakarā aiznesīs jūs muzikālā ceļojumā līdz pat klubu mūzikas grand valstīm - HOLANDEI, VĀCIJAI, ITĀLIJAI.
Dīdžejs un producents „Da White” šim vakaram izvēlēsies pašu enerģiskāko mūziku no savas kolekcijas un jaunieguvumiem.
Pirms un pēc galvenā viesa uzstāsies ex-kluba „OFISS” (RĪGA) dīdžejs „NS”.
Ļaujiet gūt sev 100% pozitīvas enerģijas! Nāciet tusēt uz „SENSATION”, Šēseles ielā 3!
Ieeja: meitenēm - brīva, puišiem – 1,50Ls.

27.11.2010___Partyplanet, Salacgrīvas Kultūras nams, Salacgrīva, Latvia.

Ieteikt draugiem: draugiem

Salacgrīvas Kultūras namā jau astoto reizi notiks, iespējams pieprasītākais, elektroniskās deju mūzikas pasākums Salacgrīvā „PARTYPLANET”. Pasākumu organizē apvienība „Synthesis” sadarbībā ar Igaunijas „Tre Music”, sākums plkst. 22:00.
Pirmais „PARTYPLANET” notika tālajā 2007. gadā un līdz šim pasākumos uzstājās Latvijas un Igaunijas pazīstami dīdžeji un producenti, tādi, ka „Electricano” un „Speakerstyle”. „PARTYPLANET” ir enerģiskas elektroniskās deju mūzikas pasākumi, kuros dīdžeji savos setos atlasa tikai pašas kārstākās un enerģijas pilnās kompozīcijas, kas neļauj nedejot.
Pasākumā uzstāsies Latvijas sērijas idejas pārstāvis un „Synthesis Crew” dibinātājs „Da White” un viņa kolēģis „Airmuse”, kā arī Igaunijas „Partyplanet” pasākumu sērijas rezidenti: „Siim Pohlak” un „Karli”, kuriem šoreiz pievienosies dīdžejmeitene un dziedātāja „Renate”. Kā jau ierasts, ir gaidāms patīkams enerģiski-elektrisko skaņu starojums.
Pasākuma sākums plkst. 22:00.

PARTYPLANET Salacgrīvā - Poster
PARTYPLANET Salacgrīvā

„Tre Music” komanda jau vairāk nekā desmit gadus aktīvi darbojas pasākumu organizēšanas jomā. „Tre Music” pasākumi priecē Igaunijas iedzīvotājus katru nedēļas nogali. TRE pasākumos ir uzstājušies vairāki pasaulē pazīstami mākslinieki: Marc van Linden, Headhunterz, D-Block & S-Te-Fan, Paffendorf,, Rocco & Bass-T, Ida Corr, Basshunter, Jeckyll & Hyde, Kalwi & Remi, Rob Mayth, DJ Lawless un citi. TRE Music ir izdevusi vairākus diskus (Igaunijas mākslinieku singli un kompilācijas).
Da White – dīdžejs un producents, „Synthesis” projekta dibinātājs. Dīdžeja gaitas aizsāka tālajā 1995. gadā. Da White diskogrāfijā jau ir vairāk nekā desmit dažādu dziesmu remiksi, kas guvuši lielu atzinību klubu mūzikas piekritēju un dažādu valsts dīdžeju vidū. Da White ir spēlējis dažāda mēroga pasākumos Baltijā, vairākos piedalījās arī pasaulē pazīstami dīdžeji.

Ieejas maksa: tikai 2.00Ls.

BĀRĀ BŪS PIEEJAMI DZĒRIENI UN UZKODAS.

06.11.2010___Club Groove 2 ar Da White, klubs "Sensation", Tukums, Šēseles 3, Latvia.

Ieteikt draugiem: draugiem

Pēc veiksmīgi aizvadīta pirmā „Club Groove” pasākuma, sestdien, 6. novembrī, Tukuma naktsklubs „Sensation” sadarbībā ar apvienību „Synthesis” piedāvā otro pasākumu – „Club Groove Part 2”.
Pasākuma sākums plkst. 22:00.
Pirmajā pasākumā mēs pārliecinājāmies, ka apmeklētājiem patīk mūzika, kas domāta tieši klubiem, un tāpēc mēs turpinām virzītes tālāk klubu mūzikas attīstībā Tukumā.

Club Groove 2 ar Da White - Poster
Club Groove 2 ar Da White

Nebiji pirmajā „Club Groove” un nezini kas tas ir? „Club Groove” ir elektroniskās deju mūzikas pasākums, kurā galvenā viesa statusā uzstāsies viens no Tukuma klubu kultūras pionieriem, pateicoties kam, Tukumā pirms dažiem gadiem, tika novērota klubu mūzikas un pasākumu strauja attīstība. Kas viņš ir? Protams, tas ir dīdžejs un producents „Da White”. Pēc ilglaicīga pārtraukuma „Da White” atgriežas Tukumā, lai radītu reālu un kvalitatīvu klubu pasākuma atmosfēru, pēc kuras Tukuma naktsklubu apmeklētāji ir noilgojušies.
Pirms un pēc galvenā viesa uzstāsies kluba „Sensation” rezidents „Airmuse”.
Izdariet pareizo izvēli – izvēlieties „Club Groove part 2 ar Da White”.
Da White – dīdžejs un producents, „Synthesis” projekta dibinātājs, daudziem pazīstams arī viņa projekts „Tukums DJ Team”. Dīdžeja gaitas aizsāka tālajā 1995. gadā. Jau 1997. gadā Da White sāka veidot dziesmu aranžējumus, kombinējot to daļas un līdz ar to radot jaunas skaņdarbu versijas. Da White diskogrāfijā jau ir vairāk nekā desmit dažādu dziesmu remiksi, kas guvuši lielu atzinību klubu mūzikas piekritēju un dažādu valsts dīdžeju vidū. Da White ir spēlējis dažāda mēroga pasākumos Latvijā un Igaunijā, kuros piedalījās arī vairāki pasaulē pazīstami dīdžeji.
Ieeja: meitenēm - brīva, puišiem – 1,50Ls.

2.10.2010___Club Groove ar Da White, klubs "Sensation", Tukums, Šēseles 3, Latvia.

Ieteikt draugiem: draugiem

Sestdien, 2. oktobrī, Tukuma naktsklubs „Sensation” oficiāli uzsāk jauno klubu sezonu, un sadarbībā ar apvienību „Synthesis” piedāvā elektroniskās klubu mūzikas pasākumu „Club Groove”.
Pasākuma sākums plkst. 22:00.
Sākot ar 2010. gada rudens sezonu, klubs maina savu konceptu un uzņem kursu uz kvalitatīviem pasākumiem.
„Club Groove” pasākums ir īpašs ar to, ka galvenā viesa statusā uzstāsies viens no Tukuma klubu kultūras pionieriem, pateicoties kam Tukumā, pirms dažiem gadiem, tika novērota klubu mūzikas un pasākumu strauja attīstība. Kas viņš ir? Protams, tas ir dīdžejs un producents „Da White”. Pēc ilglaicīga pārtraukuma „Da White” atgriežas Tukumā, lai radītu reālu un kvalitatīvu klubu pasākuma atmosfēru, pēc kuras Tukuma naktsklubu apmeklētāji ir noilgojušies.

Club Groove ar Da White - Poster
Club Groove ar Da White

Pirms un pēc galvenā viesa uzstāsies kluba „Sensation” rezidents „Airmuse”.
Izdariet pareizo izvēli – izvēlieties „Club Groove ar Da White”.
Da White – dīdžejs un producents, „Synthesis” projekta dibinātājs, daudziem pazīstams arī viņa projekts „Tukums DJ Team”. Dīdžeja gaitas aizsāka tālajā 1995. gadā. Jau 1997. gadā Da White sāka veidot dziesmu aranžējumus, kombinējot to daļas un līdz ar to radot jaunas skaņdarbu versijas. Da White diskogrāfijā jau ir vairāk nekā desmit dažādu dziesmu remiksi, kas guvuši lielu atzinību klubu mūzikas piekritēju un dažādu valsts dīdžeju vidū. Da White ir spēlējis dažāda mēroga pasākumos Latvijā un Igaunijā, kuros piedalījās arī vairāki pasaulē pazīstami dīdžeji.

Ieeja: meitenēm - brīva, puišiem – 1,50Ls.

1.10.2010___DJ T Birthday Bash, Prime cafe, Rīga, Vaļnu 18, Latvia.

Ieteikt draugiem: draugiem

DJ T: Aicinu visus piektdien 1.oktobrī uz "DJ T`s Birthday Bash" klubā Prime! Par mūziku gādās Prime kluba rezidents: NS kā arī seti no tādiem māksliniekiem un DJ kā: Garry Wallace, Chris Cherry, Angel Soul, Da White un Cimo!
Atgādinu kad Happy HOUR: no 12:00-01:00 Pērc vienu kokteili un otrs par brīvu!
Tiekamies klubā Prime, Vaļnu iela 18. (exOpium telpās)

DJ T Birthday Bash @ Prime cafe - Poster
DJ T Birthday Bash @ Prime cafe
6, 7.08.2010___Summer House 15 - Breaking The Rules, Jaunais Dinamietis, Kaunata, Latvia.

Ieteikt draugiem: draugiem

Cilvēki! Priecājieties, dejojiet un līksmojiet! Latgales lielākā ezera krastam, atkal tuvojas ikgadējā vasaras lielākā viesuļvētra, pasākums, kuru daudzi ar nepacietību gaida katru gadu!!! Tie ir dvēseles, ķermeņa, komunicēšanās, draudzības, mīlestības, elektroniskās mūzikas un vasaras svētki!!! Īstā vasara nemaz nav aiz kalniem!!! Tā jau ir ar Tevi, tā jau ir Tevī!
Noteikumi ir izdomāti, lai pēc tam tos pārkāptu. Tas ir haosa sākums. Beigsim tēlot svētos, labāk lauzīsim aizspriedumus un to likumus, dzīvosim un dejosim uz šīm pasaules uztveres lauskām bez piesardzības, un bez pazemojošiem skatieniem no mūsdienu patērētāju sabiedrības puses! Tava dalība šajā pasākumā, lai kļūst kā apliecinājums šiem „nepareizajiem uzskatiem”!!!
Šajā, 2010. gadā, mēs pārkāpjam visus noteikumus ar devīzi - „Breaking The Rules” („Laužot noteikumus”), un paplašinām festivālu „SUMMER HOUSE’15” līdz divām dienām. Festivāls norisināsies 6. un 7. augustā, kā vienmēr Rēzeknes novada, Kaunatas pagastā, tikai šogad pasākums pavisam nedaudz mainījis savu norises vietu, tas notiks atpūtas bāzē „Jaunais Dinamietis”!!!
Festivālā būs pieejamas vairākas „nepareizās” skatuves: House Nation (Main stage), Breaks, X-Promo tent, Drum’N’Bass un ChillOut terrace, kur kopumā uzstāsies ap 50 DJ un DJ apvienībām!!!

Summer House 15 - Breaking The Rules - Poster
Summer House 15 - Breaking The Rules
Reza no Londonas, pasaules līmeņa DJ un producents, kuram BBC Radio 1 piešķīra „A Great Talent” nomināciju. Tāpat Reza ir DTPM pasākumu rezidents leģendārajos klubos „Fabric” un „Pacha”. Izdod savas kompozīcijas tādās izdevēju kompānijās kā „Nervous”, ”Big Love”, ”Hed Kandi” un citās. Greg Eversoul, specialais viesis no San-Fransisko , šīs pilsētas house-skolas emblēma (kopā Halo,Hipp-E,Mark Farina). Angļu JD Miller, kas šajā gadā debitēja apvienībā „Juicy Music” (īpašnieks Robbie Rivera), Kolektīvi Under This (izdod savus ierakstus uz „I-Breaks”). „Quadrat Beat” guva savu atzinību visā Eiropā. Bogdan Taran- Latvijas deju mūzikas ikona, festivāla rezidents. Tāpat uz festivāla skatuves atgriežas leģendārā Igauņu apvienība Mutated Forms, kuru plates spēlē Hype, SS, Grooverider... Radio dīva Ksenia Kamikaza, lietuviešu tehno guru un festivāla „Tundra” krustēvs Pagalve. Pēdējā laikā lielu popularitāti ieguvušie „Tasty Sounds” pārstāvji Crash un Deros nospēlēs ekskluzīvi b2b. Lietuvieši Astralas un Intaks iepriecinās DnB mūzikas cienītājus. Uz Brakes skatuves spēlēs veterāni: Vital, Virus 332, Shurez (Daudziem negaidāmā ampluā)... Ar pasākuma vizualizāciju nodarbosies VJ Kosmoss (Illegal DJ Team Riga) un СветоMusic, un daudz citu „nepareizu” emociju piemeklēs Jūs un nedos Jums miera!!!
Bez mūzikas būs piedāvātas arī citas atpūtas un izklaides iespējas, dzīvošana telšu pilsētiņā vai kempingā, pašā pasākuma norises vietā, sporta aktivitātes un citas izklaides visu dienu House mūzikas pavadībā, ieskaitot After party svētdien. Tāpat pasākuma teritorijā darbosies vairāki bāri, kafejnīca un ēdnīca.
Esi nepareizs, lauz stereotipus, uzsūc ikdienas normu gruvešu enerģiju, lai šie svētki paliktu Tevī, ar Tavu garu un mūžīgo jaunību!!

Partybus (Riga-Kaunata-Riga): summerhouselv@gmail.com 27118944, 26844101
Kempingu rezervācija 29299769, www.atputapieraznas.lv
Partybus (Daugavpils – Kaunata – Daugavpils): dnlradio@mail.ru 28880607

Pasākuma Interneta lapa: www.summerhouse.lv

SUMMER HOUSE 15 - BREAKING THE RULES - DJ LINE-UP
6.08.2010
House Nation (Main):
19:00-20:00 Dragger
20:00-21:00 JM b2b Sanrise
21:00-22:00 Intars Garbovskis
22:00-23:00 Ksenia Kamikaza
23:00-00:00 Max Lomov
00:00-01:00 Bogdan Taran
01:00-03:00 Greg Eversoul
03:00-05:00 Crash b2b Deros
05:00-06:00 Sword

Breaks:
22:00-23:00 Small’N’Tall
23:00-00:00 Box Of Beats
00:00-01:30 Under This
01:30-03:00 Kubik
03:00-04:00 Offito
04:00-05:00 Members of SH Breakstage

Drum’N’Bass:
10:00 - 11:00 Worm
11:00 - 12:00 Carrothead
12:00 - 01:00 Vxn
01:00 - 02:00 Mutated Forms
02:00 - 03:00 Intakz
03:00 - 04:00 X3no
04:00 - 05:00 Members Of SH DNB stage

ChillOut:
00:00-02:00 MG vs IG
02:00-04:00 Ksenia Kamikaza
04:00-06:00 Worm

7.08.2010
House Nation (Main):
19:00-20:00 Erīks
20:00-21:00 SteveK
21:00-22:00 Martiņš Goldbergs
22:00-23:00 Da White
23:00-00:00 Vitamin & Drozd
00:00-01:00 JD Miller
01:00-03:00 Reza
03:00-04:00 Andy Bassland
04:00-05:00 DmitroFAN
05:00-06:00 Dep

Breaks: 22:00-23:00 GsGroove
23:00-00-00 Quadrat Beat
00:00-01:30 Shurez
01:30-03:00 Virus 332
03:00-05:00 Vital

Drum’N’Bass:
22:00 - 23:00 Infekt
23:00 - 00:00 Slovar
00:00 - 01:30 Astralas
01:30 - 02:30 DmitroFAN
02:30 - 03:30 Exact
03:30 - 04:30 Jeramy Hollow
04:30 - 05:00 DVJ Creep

ChillOut:
00:00-02:00 Dep
02:00-04:00 SteveK pres Breathe
04:00-06:00 Martiņš Godbergs b2b Intars Garbovskis

X-Promo Tech Tent (6 & 7.08.2010):
PAGALVE, DROZD, VITAMIN, ESC & SHI3O, V-SKY Vs. DED, DEFAULT, DJ HOUSE, TESTER, Martins Goldbergs, Intars Garbovskis, DVJ CREEP

17.07.2010___Special Event: Disenīte Bērniem ar Kustību Traucējumiem, Vaivari, Latvia.

Disenīte Bērniem ar Kustību Traucējumiem - nometnes noslēgums

9, 10.07.2010___Summerjam 2010 Beach Edition, Turi Beach, Estonia.

Ieteikt draugiem: draugiem

9. un 10. jūlijā, pašā Igaunijas vidū, Turi pilsētas pludmalē, notiks viens no lielākajiem ikgadējiem pasākumiem Igaunijā - SUMMERJAM 2010 FESTIVAL.
Summerjam 2010 festivāls ir viens no lielākajiem ikgadējiem pasākumiem Igaunijā, kas ietver sevī dažādu dīdžeju un grupu uzstāšanās un citas aktivitātes. Festivāls ieturēts dažādu deju mūzikas stilu kombinācijās – dienas programmā maigāka mūzika un grupu uzstāšanās, bet nakts programmā - enerģijas pilni dīdžeju seti.
Šī gada festivālā piedalīsies vairāki pasaulē pazīstami mākslinieki no Nīderlandes, Vācijas, Rumānijas.
Festivāla galvenie viesi: hardstyle mūzikas grandi no Nīderlandes: Headhunterz un D-Block & S-Te-Fan. Ar nemazāk enerģisko mūziku uzstāsies: "Rocco" (Vācija), "Marc van Linden (Vācija), "Tale & Dutch" (Vācija), "Empire One" (Vācija) un "Commercial Club Crew" (Vācija), savukārt, "Mario Bischin" (Rumānija) un "Elmayonesa" (Argentīna) iekustinās publiku ar savām dziesmām.
Dzīvajā uzstāsies arī Igaunijas grupas: "Tanel Padar & The Sun", "Ott Lepland", "Koit Toome", "Getter Jaani", "Kairi Oigemeel", "Electronic Crew", "TMF", "Renate" un "Marian".
Pasaulē pazīstamo mākslinieku rindas papildinās vienīgais pārstāvis no Latvijas, dīdžejs un producents "Da White, ka arī vairāki Igaunijas dīdžeji: Speakerstyle, Siim Pohlak, Bootleg Bangers, Whitebwoy, Kaspar Pokk un citi.
Tiem, kas plāno apmeklēt abas pasākumu dienas būs iespēja uzcelt telti telšu pilsētā.
Biļetes maksa: līdz 9. jūlijam - ~19.2 EUR. Pie ieejas: ~20,8 EUR.

Informācija:
www.tre.ee
www.synthesiscrew.com

.

Summerjam 2010 Beach Edition - Poster
Summerjam 2010 Beach Edition

PARTYBUS ! ! ! ! !
Tiek rīkots SYNTHESIS PARTYBUS uz vienu no lielākajiem vasaras pasākumiem Igaunijā – SUMMERJAM 2010 (Beach Edition), kas notiks Turi pilsētā, ezera krastā un norisināsies 9. un 10. JŪLIJĀ.
Partybus maršruts:
9.jūlijs – izbrauc no Rīgas (laiks tiks precizēts) un pa Tallinas šoseju caur Salacgrīvu brauc uz Igaunijas pilsētu Turi.
11.jūlija rītā – pēc pasākuma beigām izbrauc pa to pašu ceļu atpakaļ uz Rīgu.

CENA (autobus + ieeja): 16-23Ls – ATKARĪGS NO GRIBĒTĀJU SKAITA.

Pieteikties var jebkurš, kas ir vecāks par 18 gadiem un kam ir derīga pase.
Pieteikums tiks apstiprināts pēc APMAKSAS. Pēc brauciena apmaksas vairs nevarēs no tā atteikties, proti, atteikties var, bet nauda netiks atgriezta.
Ja brauciens nenotiks, t.i. nesavāksies nepieciešams cilvēku skaits - NAUDA TIKS ATGRIEZTA!

UZMANĪBU !!
Līdz 1. JŪLIJAM jāpiereģistrējas nosūtot uz e-pastu ( da_white@inbox.lv ) ziņu, norādot laukā subject „partybus summerjam 2010” un vēstulē savu Vārdu Uzvārdu un vecumu.
Atkarīgi no pieteikumu skaita, tiks nolemts cik lielu autobusu vajag un tiks izrēķināta dalības maksa, ko LĪDZ 6.julijam vajadzēs samaksāt. Rekvizīti tiks nosūtīti uz e-pastu.
KO DARĪT pēc 9.jūlija pasākuma līdz nākamas dienas sākumam? Var ņemt līdzi teltis, pasākuma vietā būs teritorija telšu pilsētiņai. Vienas telts vietas maksa 1.50Ls.
Par pasākumu: www.tre.ee/summerjam

22.05.2010___Partyplanet presents Baltic Power Sessions, club Tonuss, Limbaži. Start: 22:00

Ieteikt draugiem: draugiem

Sestdien, 22. maijā Limbažu naktsklubā „Tonuss” apvienība „Synthesis” sadarbībā ar Igaunijas „Tre Music” organizē klubu mūzikas pasākumu „PARTYPLANET presents BALTIC POWER SESSIONS”, sākums plkst. 22:00.

Ziema ir beigusies un strauji tuvojas silts laiks, kas nozīmē, ka klubu sezona iet uz beigām pirms vasaras brīvlaika, kad visi dosies atpūsties brīvā dabā. Limbažos viens no noslēdzošajiem sezonas pasākumiem tuvojas ar nu jau labi pazīstamo „Partyplanet”, kas iepazīstinās arī Limbažu apkārtnes tusētājus ar jauno nosaukumu „Baltic Power Sessions”. „Baltic Power Sessions” - ko tas nozīmē? Tā ir pasākumu sērija, kura ietvers sevī dīdžeju uzstāšanos no Baltijas valstīm, kas notiks ne tikai Latvijā, bet arī Igaunijā un Lietuvā.

Pasākumā uzstāsies Latvijas sērijas idejas pārstāvis un „Synthesis Crew” dibinātājs „Da White”, kā arī Igaunijas „Partyplanet” pasākumu sērijas rezidenti: „Siim Pohlak”, „Triple Y” un „Whitebwoy”. Iesildīs kluba „OFISS” rezidents „DJ NS”. Visas nakts garumā dīdžeji spēlēs aktuālākās elektroniskās klubu mūzikas izlasi.

Partyplanetārija komiteja informē, ka deju zāle tiks aprīkota ar papildus skaņas un gaismas tehniku.

Speciālo LĀZERU PERFORMANCI piedāvā LASERSYSTEMS.LV.

Partyplanet presents Baltic Power Sessions - Poster
Partyplanet presents Baltic Power Sessions

Vairākums jautā: Vai „Partyplanet” atkal atgriezīsies? Atgriezīsies vai nē, tas ir atkarīgs no jums, mūsu apmeklētāji, proti, jo jūs esiet vairāk, jo lielāka atgriešanās iespēja.

„Tre Music” komanda jau vairākus gadus aktīvi darbojas pasākumu organizēšanas jomā. TRE pasākumos ir uzstājušies vairāki pasaulē pazīstami mākslinieki: Paffendorf, Ida Corr, Jeckyll & Hyde, Kalwi & Remi, Mindcracker, Headhunterz un citi. TRE Music ir izdevusi vairākus diskus (Igaunijas mākslinieku singli un kompilācijas).

Da White – dīdžejs un producents, „Synthesis” projekta dibinātājs. Dīdžeja gaitas aizsāka tālajā 1995. gadā. Jau 1997. gadā Da White sāka veidot dziesmu aranžējumus, kombinējot to daļas un līdz ar to radot jaunas skaņdarbu versijas. Da White diskogrāfijā jau ir vairāk nekā desmit dažādu dziesmu remiksi, kas guvuši lielu atzinību klubu mūzikas piekritēju un dažādu valsts dīdžeju vidū. Da White ir spēlējis dažāda mēroga pasākumos Latvijā un Igaunijā, kuros piedalījās arī vairāki pasaulē pazīstami dīdžeji.

Informatīvais atbalsts: EHR Party Service, Progressive FM, draugiem.lv, nightlife.lv, Dancebox, easyget.lv, ind-ex.com, pozitivaszinas.lv, HC.lv, lvdats.lv.

Informācija:
www.tre.ee
www.clubtonuss.lv
www.synthesiscrew.com

29.04.2010-02.05.2010___Auto Exotica 2010, Ķīpsala, Rīga.

Ieteikt draugiem: draugiem

Šī ir 11. Auto Exotica, bet 3, kurā piedalās arī partybus.lv, ceram šo tradīciju tupināt arī citus gadus!
Partybus.lv pirmo reizi izstādes laikā apkalpos pasākumus/rezervācijas, prezentēs jaunu pasākuma sēriju PARK & PARTY, 26 Dj radīto skaņu varēs arī klausīties RADIO un vērot tiešraidē ko nodrošinās PartyDot!

Tātad:
14.maija Park&Party koncepcija tiks demonstrēta Ķīpsalā, notiekošā 11. Rīgas starptautiskā autošova Auto Exotica (29.04.2010-02.05.2010) laikā. Pa 4EX “Pirātisko” radio vilni FM 88,1 no Black Silver PartyBus stenda tiks raidīti 26 dīdžeju skaņdarbi. Noteiktos laikos visas hallē esošās automašīnas būs laipni lūgtas pievienoties jaunajai Park&Party kustībai atskaņojot FM 88,1 „pirātisko” radio vilni. Nāc uz Auto Exotica 2010 Black Silver PartyBus stendu, lai būtu viens no pirmajiem, kas saņems savam auto bezmaksas uzlīmi/ielūgumu uz 14. maija pirmo Park&Party pasākumu Riga Plaza autostāvvietā, kas vienlaicīgi dos iespēju iegūt atlaides dažādiem pakalpojumiem no Park&Party atbalstītājiem.

Dīdžeju line-up:
Ale.Mar / 8hz
Andy Bassland (aka Tebland)
Armandd Keryann (radiobar.lv)
Chris Cherry (partydot)
Da White / Synthesis crew
Dj Fenky / Le Sound
Dj GV (aka Gatis Vilinskis) / 8hz
Dj Lācis
Dj Lawrensy
Dj Mantes
Dj Rafael
Dj Rob Mainfield
Dj T
Edward Grey
Emil Deo
Foxy Mandy (aka Mandy Freemain)
Gii-Cue
J.Breeze
KJ Young / Sound Quest
Linshee
MC Supafly
Naurizo
No Tape
Raivis
Valt Fox
Viesturs Mashinskis

Visus varēs dzirdēt iekš pirātiskā radio FM 88,1, skatīties tiešraidē partydot.do.am un ballēties iekš BLACK SILVER PARTY BUS

Saites:
www.partybus.lv

24.04.2010___90's DANCE, Club OFISS, Rīga.

Ieteikt draugiem: draugiem

Sestdien, 24. aprīlī „Synthesis” sadarbībā ar klubu „Ofiss” piedāvā 90-to gadu deju mūzikas ballīti „90’s DANCE”. Sākums plkst. 22:00.

Ja esiet apmeklējuši diskotēkas 90-ajos gados, un, ja jums ir tuvi to laiku deju hīti, tad šis pasākums ir tieši jums.

Tā laika pazīstamākie deju mūzikas izpildītāji: Ace Of Base, Dr. Alban, Haddaway, Culture Beat, 2 Unlimited, DJ Bobo, Scatman John, Pet Shop Boys, Technotronic, Ice MC, Rednex, Masterboy, La Bouche, Fun Factory, Corona un daudzi citi, protams, jūs zināt viņu dziesmas, un, tieši šajā ballītē mēs piedāvājam atcerēties un izdejoties pie tik iemīļotiem 90-to gadu diskotēku ritmiem. Netiks aizmirsts arī par lēnajām dejām.

90's DANCE - Poster
90's DANCE

Ballīti „90’s DANCE” vadīs divi dīdžeji – Da White (Synthesis Crew) un DJ NS (klubs Ofiss). Abiem dīdžejiem 90-tie ir palikuši atmiņā pilni ar neaizmirstamām emocijām, par tā laika diskotēkām un mūziku, ar kurām viņi nolēma dalīties arī ar pasākuma apmeklētājiem.

Klubam „Ofiss” šis vakars ir īpašs arī ar to, ka savu dzimšanas dienu svinēs kluba dīdžejmeitene „DJ Stella Frei”.

IEEJA KLUBĀ IR BEZ MAKSAS!

Informatīvais atbalsts: EHR Party Service, draugiem.lv, nightlife.lv, LKMS @ latviesuradio.lv, Dancebox, easyget.lv, ind-ex.com, HC.lv, club.lv.

Saites:
www.clubofiss.lv

09,10.04.2010___Baltic Music Conference 2010, Ķīpsala, Rīga.

Ieteikt draugiem: draugiem

Главные темы выступлений на BMC 2010:

9 апреля
Конференц-зал nr.3
12.30-13.00 Обсуждение результатов исследования музыкальной культуры Латвии (Latvijas Kultūras koledža)
13.00-14.00 Защита прав диджея (LAIPA)
14.00-15.30 Дискуссия “Экономическое влияние организации мероприятий – расчет влияния, типы взаимодействия участников” (Latvijas Pasākumu centru asociācija)
16.00-17.00 Авторское право в контексте использования музыкальных продуктов. (AKKA/LAA)
17.00-18.00 Обзор мероприятия Respublika Kazantip (Представитель Kazantip Baltic)

10 апреля
Конференц-зал nr.3
13.00-14.00 Перспективы развития музыкальной индустрии в Латвии и других странах, необходимость профессионального менеджмента музыкальных исполнителей и их работы. (Guntars Račs руководитель "Izdevniecība MicRec" и директор по репертуару "Mikrofona ieraksti")
14.00-15.00 Продюсеры Латвии на международном рынке (Latex Records).
15.00-16.00 Организация и проведение масштабных мероприятий, концертов, фестивалей. (Представите компаний: FBI, Macrokoncert, Positivus)
16.30-17.00 проект “United Baltic Joint” (Dynamic Records и WolkRecords)
17.00-17.30 Демонстрация работы на Pioneer CDJ-2000 (Представитель магазина Discomania.(www.discomania.lv))
17.30-18.00 Обзор деятельности музыкальных клубов Латвии (промо группа Save Dreams)

Informācija:
www.savedreams.eu

09,10,11.04.2010___Black Silver Partybus @ Fiesta Expo 2010, Ķīpsala, Rīga.

Ieteikt draugiem: draugiem

2010. gadā no 9. līdz 11. aprīlim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā pirmoreiz notiks izstāde „Fiesta Expo 2010”. Izstādes mērķis ir iepazīstināt ar idejām, iespējām un risinājumiem visdažādākajām svinībām – kāzām, izlaidumiem, svētkiem un ballītēm

PartyBus (www.partybus.lv) izstādē piedāvās veselu pilsētu

Black Silver Partybus @ Fiesta Expo 2010 - Poster
Black Silver Partybus @ Fiesta Expo 2010

Black Silver Party Bus sadarbībā ar interaktīvo pilsētiņu Neon City Fiesta Expo izstādē apmeklētājus pārsteigs ar plašu un aizraujošu šovprogrammu. Trīs dienu garumā uz Rockstar Energy skatuves uzstāsies dažādi populāri izpildītāji un DJ. Deju grupas rādīs dažādus priekšnesumus un pasniegs meistarklases. Profesionāli fotogrāfi sniegs neaizmirstamas foto sesijas. Jaunais TV šovs „Mīlas busiņš” pieņems dalībnieku anketas. Un visam tam klāt pēršanās mobilajā pirtī un kublā.
Pirmās divas dienas – piektdiena un sestdiena būs ballīšu gaisotnē, kad uz PartyBus jumta esošās Rockstar Energy skatuves uzstāsies dīdžeji Da White, Andy Bassland, No Tape, Naurizo, Foxy Mandy, Emil Deo, Dj Fenky, Gii-Cue, Dj Gatis Vilinskis un Chris Cherry - katrs par katru labāki, un publikas kustināšanā tie dos savu ieguldījumu.
Bez DJ piektdien uzstāsies arī eksotisko deju teātris “Karinedance” ar savu priekšnesumu. Tāpat lielākā salsas skola Latvijā “VIVA LA SALSA” jebkuram Fiesta Expo 2010 apmeklētājam PartyBus Neon City ielās piedāvās piedalīties salsas meistarklasē. Savukārt cīņu mākslas un dažādu deju virzienu klubs “HiCentrs” demonstrēs savu meistarību tango, break dance, hip-hop dejās.
Sestdien uz plašās “Rockstar Energy” skatuves uzstāsies Olga Rajecka. Tāpat īstu klasi rādīs Vadima Čerpanova titulētie audzēkņi no horeogrāfijas skolas “EXTREME”. Izstādē viesosies arī Latvijas „street dance” čempioni „SeeKing” - 12 labāko „street” stila dejotāju apvienība. Un NeonCity ielās ar deju priekšnesumu uzstāsies “Karinedance”
Svētdiena izstādē tiek veltīta kāzu tematikai un PartyBus stends nav izņēmums. Uz skatuves kāps dzīvās mūzikas grupas un izpildītāji – svētku muzikanti no Jelgavas Opus, dažādu konkursu laureāte Krista Lapiņa, azartiskie Enduring Memories, un meiteņu saksofonu kvartets The Green Land. Viņas izstādi Fiesta Expo 2010 ir izvēlējušās par savu pirmo 4 videoklipu prezentācijas vietu. Dziesmas Mission Impossible video klipa filmēšana notika Black Silver Party Busā. Tāpat būs iespēja piedalīties atmiņā paliekošās foto sesijās pie profesionāliem fotogrāfiem visā pilsētiņā. Neaizmirstamos mirkļus iemūžinās - Mārtiņš Lāčplēsis, Vadim Sishikov, Leonid Wernitsky. Ievērības cienīga būs foto stenda kompozīcija no www.ledusdizains.lv ar ledū iesaldētiem Rockstar Energy lādiņiem. Un svarīgs fakts ikvienam fotogrāfēties gribētājam ir tas, ka visas bildes bez maksas varēs ielādēt Party Bus mājas lapā www.partybus.lv. Turpat varēs vērot tiešraidi no izstādes, ko nodrošinās online party streaming aizsācējs “Party Dot”, agrāk pazīstams kā Chanel Juice.
Visu izstādes laiku PartyBus stendā būs iespēja pieteikties attiecību un piedzīvojumu spēlei „Mīlas busiņš.” Spēles „Trakais ceļojums” producenti izveidojuši jaunu šovu, kurā nepazīstami vīrieši un sievietes dosies kopējā ceļojumā, lai viens otru iepazītu un iespējams atrastu savu otro pusīti. Ar stilizētu pirtī iešanu PartyBus atklās sezonas jauno pakalpojumu, kas tiek piedāvāts sadarbībā ar www.ripopirts.lv un „Mobilās Atpūtas” www.kublunoma.lv Tas viss un vēl daudz jautru izklaižu sagaidāmas Black Silver Party Bus stenda NeonCity ielās Fiesta Expo 2010 norises laikā.

Informācija:
www.partybus.lv
www.neoncity.lv

10.04.2010___PARTYPLANET presents Baltic Power Sessions, Salacgrīvas Kultūras nams. Start: 22:00

Ieteikt draugiem: draugiem

Sestdien, 10. aprīlī Salacgrīvas Kultūras namā apvienība „Synthesis” sadarbībā ar Igaunijas „Tre Music” organizē klubu mūzikas pasākumu „PARTYPLANET presents BALTIC POWER SESSIONS”, sākums plkst. 22:00.

Pateicoties lielai interesei par „Partyplanet”, šis pasākums jau septīto reizi notiks Salacgrīvā un iepazīstinās ar jauno nosaukumu „Baltic Power Sessions”. „Baltic Power Sessions” - ko tas nozīmē? Tā ir pasākumu sērija, kura ietvers sevī dīdžeju uzstāšanos no Baltijas valstīm, kas notiks ne tikai Latvijā, bet arī Igaunijā un Lietuvā.

Partyplanet presents Baltic Power Sessions - Poster
Partyplanet presents Baltic Power Sessions

Pasākumā uzstāsies Latvijas sērijas idejas pārstāvis un „Synthesis Crew” dibinātājs „Da White”, kā arī Igaunijas „Partyplanet” pasākumu sērijas rezidenti: „Siim Pohlak”, „Whitebwoy”, „Ricky”, „Smart” un „Karli”. Iesildīs - Salacgrīvā pazīstamais dīdžejs „Fritz” no apvienības „Black & Yellow Label”. Kā jau ierasts, ir gaidāms patīkams enerģiski-elektrisko skaņu starojums.

LĀZERU PERFORMANCI piedāvā LASERSYSTEMS.LV.

„Tre Music” komanda jau vairāk nekā desmit gadus aktīvi darbojas pasākumu organizēšanas jomā. „Tre Music” pasākumi priecē Igaunijas iedzīvotājus katru nedēļas nogali. TRE pasākumos ir uzstājušies vairāki pasaulē pazīstami mākslinieki: Paffendorf, Headhunterz, Rocco & Bass-T, Ida Corr, Basshunter, Jeckyll & Hyde, Kalwi & Remi, Rob Mayth, DJ Lawless un citi. TRE Music ir izdevusi vairākus diskus (Igaunijas mākslinieku singli un kompilācijas).

Da White – dīdžejs un producents, „Synthesis” projekta dibinātājs. Dīdžeja gaitas aizsāka tālajā 1995. gadā. Jau 1997. gadā Da White sāka veidot dziesmu aranžējumus, kombinējot to daļas un līdz ar to radot jaunas skaņdarbu versijas. Da White diskogrāfijā jau ir vairāk nekā desmit dažādu dziesmu remiksi, kas guvuši lielu atzinību klubu mūzikas piekritēju un dažādu valsts dīdžeju vidū. Da White ir spēlējis dažāda mēroga pasākumos Baltijā, vairākos piedalījās arī pasaulē pazīstami dīdžeji.

Ieejas maksa: līdz 23:00 tikai 2.00Ls, pēc 23:00 – 3:00Ls.

BĀRU NODROŠINA: „ZVEJNIEKU SĒTA”.

Informatīvais atbalsts: EHR Party Service, draugiem.lv, nightlife.lv, LKMS @ latviesuradio.lv, Dancebox, easyget.lv, ind-ex.com, pozitivaszinas.lv, HC.lv, club.lv, djtop.lv.

Informācija:
www.tre.ee
www.synthesiscrew.com

19.03.2010___Made In LV aka Baltic Power Sessions in Lithuania, club KIWI, Klaipeda, Lithuania. Start: 22:00

Ieteikt draugiem: draugiem

Tie, kas seko līdzi notiekošajam Latvijas klubu kultūrā, noteikti ir dzirdējuši, ka 12.martā Saldus klubā PMK notika pasākums Baltic Power sessions ar Lietuviešu dīdžeju Uncle Roll un Manchini piedalīšanos.
Tagad ir pienācis laiks arī dīdžejiem no Latvijas doties vizītē uz Lietuvu.

Piektdien, 19. martā Lietuvas klubā "KIWI" kā galvenie viesi uzstāsies Da White (Synthesis Crew) un DJ Matt.li (klubs PMK). Sākums plkst. 22:00.
Pasākums tiks ieturēts melodiskajos un spēcīgajos house ritmos. Pirms un pēc viesiem spēlēs kluba rezidenti Uncle Roll un Manchini.

Made In LV aka Baltic Power Sessions - Poster
Made In LV aka Baltic Power Sessions
Līdz plkst. 23:00 pirmajiem 100 apmeklētājiem ieeja bezmaksas. Pēc 23:00 - 10 Liti. VIP kartes īpašniekiem visu nakti ieeja brīva.
Starp citu, nākamajā vakarā, 20. martā, klubā KIWI viesosies pasaulē populārs dīdžejs un producents no Lielbritānijas "D.Ramirez".

Informācija:
www.kiwiclub.lt

12.03.2010___Baltic Power Sessions, club PMK, Saldus, Latvia. Start: 22:00

Ieteikt draugiem: draugiem

Piektdien, 12. martā naktsklubā PMK startē „Synthesis” projekta jaunā pasākumu sērija - „Baltic Power Sessions”. Pasākuma galvenie viesi ir divi dīdžeji no Lietuvas – „Uncle Roll” un „Manchini”. Sākums 22:00.

„Baltic Power Sessions” - ko tas nozīmē? Tā ir pasākumu sērija, kura ietvers sevī dīdžeju uzstāšanos no Baltijas valstīm, kas notiks ne tikai Latvijā, bet arī Igaunijā un Lietuvā.

Gods startēt šo pasākumu sēriju ir vienam no progresīvākajiem Latvijas naktsklubiem, kas atrodas netālu no Saldus - „PMK”.

Pasākuma kulminācijā savus muzikālos priekšnesumus sniegs Lietuvas kluba „Kiwi Club” rezidenti „Uncle Roll” un „Manchini”, pēc kuriem turpinās pasākuma idejas autors un „Synthesis” pārstāvis „Da White”. Atmosfēru klubā iesildīs tā rezidents „Matt.li”.

„Būt īpašam, bet rūpēties par apmeklētājiem. Palikt oriģinālam, bet saglabāt nelielu hipnozes monotoniju. Būt priekšā, bet neaizmirst veco skolu.” Sekojot tieši šiem vārdiem, DJ Uncle Roll ir izveidojis savu unikālo stilu, kur underground house plūsma skalo techno pamatus, pārpludinot deju grīdu ar emocionāliem, enerģijas saturošiem tech house ritmiem.
Savas dīdžeja karjeras gaitā Uncle Roll aicinājis uz pasākumiem un spēlējis uz vienas skatuves ar dažādiem māksliniekiem: Shlomi Aber (Cocoon / ovum, Izraēla) Robert Babicz (Systematic / Kompakt, Vācija), Anthony Pappa (Redlight District, Lielbritānija), Luke Dzierzek (Clubclass, Lielbritānija), Jimmy Hill (ViVA music, Lielbritānija), Emma (Nitelist Music, Tokija), Jimmy Van M (Bedrock, Lielbritānija), Chloe Harris (Bedrock, Lielbritānija), Add2Basket ( Alternative Route, Ungārija).
2008. gadā „Proton Radio” Uncle Roll uzsācis savu raidījumu „Craft Knot”, kurā tiek atskaņoti gan viņa paša veidotie, gan citu Baltijas dīdžeju speciālie seti.
Uncle Roll ir ne tikai dīdžejs, bet arī producents, un, 2008. gadā viņš kopā ar kolēģi „Martynas M” izveidoja skaņdarbu „Eureka”, kuru izdeva „Proton Music”. Vairāk par Uncle Roll ir iespējams uzzināt Interneta vietnē www.uncleroll.lt .

DJ Manchini, tāpat kā Uncle Roll ir Lietuvas kluba „Kiwi Club” rezidents. Underground, Open-Air, Klubu pasākumi, radio šovi - tas viss ir par viņu. Spēlējis uz vienas skatuves ar James Zabiela, 16 Bit Lolitas, Paul Rogers, Chloe Harris, Audiofly, Omid 16B, Paul Harris, Kate Lawler, Djuma Sound System, Mistress De Funk, Rowan Blades, Luis Paris, Jimmy Hill, Rulers Of The Deep un citiem.

Da White – pasākuma autors un „Synthesis” projekta dibinātājs. Klubu mūzikas sfērā jau no 1995. gada. Aktīvāk sāka darboties no 2002. gada, un līdz šim brīdim piedalījies dažnedažādākajos pasākumos visā Latvijā, kā arī Igaunijā. Da White spelējis uz vienas skatuves ar Paffendorf (Vācija), Rocco & Bass-T (Vācija), Alex Megane (Vācija), Headhunterz (Nīderlande), DJ Rob Mayth (Vācija), Kalwi & Remi (Polija), Jeckyll & Hide (Nīderlande), DJ Mindcracker (Nīderlande), DJ Kolzar (Igaunija), DJ Siim Pohlak (Igaunija), DJ Speakerstyle (Igaunija) un citiem, kā arī ar vairākiem Latvijā populāriem dīdžejiem.

Baltic Power Sessions - Poster
Baltic Power Sessions

IEEJA: no plkst. 22:00 līdz 23:00 - 1.00 Ls; pēc 23:00 - 2.00 Ls.
Kluba biedriem līdz 23:00 ieeja brīva, pēc 23:00 uz pusi lētāka!
PMK busiņš kursē par brīvu!!!!
Uz PMK:
Brocēni ( pie Kultūras nama) plkst. 22:30
Saldus ( pie RIMI) plkst. 23:00
Saldus ( pie RIMI) plkst. 00:00
Saldus ( pie RIMI) plkst. 01:00

No PMK uz Saldu 23:30; 00:30; 3:00; 4:00

Informatīvais atbalsts: EHR Party Service, draugiem.lv, Kurzemes Radio, „Frekvence”, „B-Puse”, nightlife.lv, LKMS @ latviesuradio.lv, Dancebox, easyget.lv, ind-ex.com, pozitivaszinas.lv, HC.lv, club.lv, djtop.lv.

Informācija:
www.pmk.lv
www.synthesiscrew.com
www.uncleroll.lt

23.02.2010___WINTERJAM 2010, Paide Spordihall, Paide, Estonia. Start: 19:00

Ieteikt draugiem: draugiem

Otrdien, 23. Februārī, Igaunijas mūzikas kompānija "Tre Music" organizē šī gada pirmo lielāko klubu un deju mūzikas festivālu "WINTERJAM 2010", kas ir veltīts 10. Tre Music dzimšanas dienai. Winterjam 2010 notiks Paide sporta hallē, sākums 19:00, un tas ilgs 12 stundas.

Winterjam 2010 festivāla galvenais viesis būs hardstyle projekts no Nīderlandes "HEADHUNTERZ". Festivāla plašajā programmā uzstāsies arī citi pasaulē pazīstami mākslinieki - PAFFENDORF, ROCCO, BASS-T, DE-GREES, TI-MO, ALEX MEGANE, PHUNK FOUNDATION, SILVER NIKAN un MINDCRACKER.
Un, protams, arī Tre Music draugi no Igaunijas un Latvijas.
Latviju pārstāves četri dīdžeji - DA WHITE (Synthesis Crew), ka arī Gaver, Andrew Stone un Ibiza.
Igauniju pārstāves - Siim Pohlak, Bootleg Bangers aka Triple Y, Whitebwoy, Speakerstyle, Ricky, Annika Kiidron un Kaspar Pokk.

Uz galvenās skatuves būs vērojami deju grupu XDD un JUST DANCE priekšnesumi - tre.ee tecktonik, jumpstyle, shuffle.

Winterjam 2010 - Poster
Winterjam 2010

Biļetes cena:
Iepriekšpārdošanā (līdz 23.02.2010) - 175 EEK (11 EUR)
Uz vietas pasākuma laikā - 200 EEK (13 EUR).

Biļetes var iegādāties Biļešu Servisa kasēs.

Vecuma ierobežojums: 16+.

Kursēs partybus, vairāk informācijas: www.tre.ee/peobuss

Informatīvais atbalsts: Tre Raadio, Kuma Raadio, Ring FM

Informācija:
www.tre.ee
www.synthesiscrew.com

06.02.2010___Latvian DJs Winter Sports Games, Mezezers Hill & club Moonlight, Livani. Start: 12:00

Ieteikt draugiem: draugiem

Mums, kā ziemeļnieku tautai, jau sen bija pietrūcis kārtīgas ziemas, ar sniegu un salu, lai nav jāpeld pārvietojoties savā ikdienā, jāslapina kājas un jānēsā vienmēr līdzi lietussargs. Nu tas beidzot ir noticis, esam sadzirdēti! Ziema mūs lutina ar to, kas visiem sen ir pietrūcis – ziemas sportiskajām aktivitātēm, pasakaini skaisto dabu un elpu aizraujošiem piedzīvojumiem ārpus savas ikdienas.

Un tagad, kas tāds, ko ir vērts pavērot no malas.

Katrs tak’ esam bijuši klubā, zinām to svarīgā izskata čali vai jaunkundzi ar austiņām galvā, raustam kaut kādus kloķus un griežot kaut kādas ripas. Daži runīgi, daži nerunīgi, un ne vienmēr priecīgi, kad kāds atnāk ar savu padomu vai lūgumu, bet tādi taču esam mēs visi savā ikdienā, tikai to īsti nepamanām.

Tad lūk, notiek lietas, ko nedrīkst un nevar nepamanīt! Šie svarīgā paskata cilvēki īstenībā ir galīgi traki un tiešām IR kreatīvas personības, kas pilnībā attaisno viņu iknedēļas vai ikdienas nodarbošanos. Viņi ir tādi paši kā visi, jebkurš uzņēmums vai ministrija – liela ģimene, kura arī mīl SPORTOT! Un jā, to dara papildinot vai pārveidojot visiem zināmos standartus pēc savas specialitātes un darba specifikas! Dārgie draugi, 6.februāris ir tā diena, kad vajadzētu pārvarēt slinkumu un izmantot sestdienas piedāvāto iespēju doties paslēpot vai pasnovot uz atpūtas un sporta kompleksu „Mežezers”, izmantot iespēju atpūsties pēc speciālām cenām un just līdzi ikvienam (vai kādam sev iemīļotam) šīs specifiskās un grūtās profesijas pārstāvim piecās spec-dj-sporta disciplīnās! Sportošanu sāksim jau 12.00 un pasākuma laikā, protams, ka arī skanēs ritmiski uzmundrinoša mūzika 14 DJ pavadībā, kā arī videožokeji papildinās ar video elementu spēli!

Bet tas vēl nav ne tuvu viss.. Pēc sporta un svaiga gaisa devas pienākas arī kārtīga atpūta. Un DJ draudzīgākā atpūtas vieta „Mežezera” tuvumā nepārprotami ir Līvānu un to apkārtnes kvalitatīvākais un apmeklētāju atsaucīgākais nakts klubs Moonlight, kurš mūs visus uzlūdz pirmo reizi savā vēsturē atverot apmeklētājiem arī otro deju zāli! Un afterparty pasākuma vadīšana tiek nodota vairāk nekā 25 DJ rokās, starp kuriem ir atrodami arī Latvijā populārākie – Andre Crash, Deros, RUDice, Ansis Zvirgzdiņš, Franzo Kolms, Andy Bassland, Da White, Mberg, kā arī Līvānos vieni no iecienītākajiem Plich un Kaspar Kochker!

Mēs tiešām iesakām nelaist garām šo iespēju pavadīt, iespējams, vienu no pēdējām jaukajām ziemas nedēļas nogalēm, pirms lielā atkušņa un pavasara priekšvakara.

2. Latvijas DJ Ziemas Sporta Spēles - Poster
2. Latvijas DJ Ziemas Sporta Spēles

P.S. – Pārlieku ilga laika pavadīšana telpās pie datora kaitē Tavai veselībai.

P.P.S. – Treniņtērps negarantē iekļūšanu afterparty klubā Moonlight.

Vēlamies Jūs arī iepazīstināt ar pilotprojekta pagājušā gada Pirmajām DJ Ziemas Sporta Spēlēm, kas norisinājās Sabiles pusē, „Zviedru Cepurē”:
https://www.youtube.com/watch?v=IT_3JKYHG7A

Informācija:
www.synthesiscrew.com

09.01.2010___Double Birthday Party, club Traffic, Rīga. Start: 22:00

Ieteikt draugiem: draugiem

Jaunā gada pirmajā nedēļas nogalē – sestdien, 9.janvārī, ar publiski skaļām divu labu draugu dzimšanas dienas svinībām, visus elektroniskās deju mūzikas cienītājus iepriecinās mājīgais klubs TRAFFIC, Rīgā Aspazijas bulvārī 22 (kādreizējā kluba Dolls telpās). DOUBLE BIRTHDAY PARTY ballītes ietvaros, kas, starp citu, ciemos ielūdz ne tikai gaviļnieku – Latvijas folkreisa tēva Jura Sirko un dīdžeju kultūras propogandētāja Edgara Lūka draugus un paziņas, publiku izklaidēs vairāki Latvijā un ārpus tās robežām zināmi dīdžeji.

Viss sāksies plkst.22.00, kad līdz ar pirmo apmeklētāju ierašanos uz skatuves parādīsies vienīgās tik tuvu deju mūzikai orientētās radio stacijas Progressive FM direktors – Trakais Mārtiņš, kurš publiku iesildot ir zināms arī kā Ali_T. Pusnaktij tuvojoties viņu nomainīs vienīgās, īstās putu ballītes Foam Kingdom viens no galvenajiem organizatoriem – dīdžejs Beatax, bet iesildošais dīdžejsets pirms nakts galvenā viesa, tiks uzticēts Synthesis lokomotīvei – Da White. Galvenais viesis – Latvijas DJ Top 2009 otrās vietas ieguvējs, ILLEGAL DJ TEAM RIGA līderis kā arī radio šova Party Service veidotājs – [Ex] da Bass. Turpmākais lidojums On Tour dīdžeja MBerg un Andy Bassland rīcībā.

Neierastas vizualizācijas – ILLEGAL DJ TEAM RIGA vīdžeja Pe Joke un LJ Lightboy rokās.

Double Birthday Party - Poster
Double Birthday Party

Ieeja – brīva visiem un visām! Neaizmirstam par dāvanām abiem jubilāriem!

Informē – EHR Party Service, Progressive FM, draugiem.lv, nightlife.lv, vipi.lv, pozitivaszinas.lv, clubland.lv, piedalies.lv un easyget.lv.

Informācija:
www.illegal.lv
www.clubtraffic.lv
www.synthesiscrew.com
Back to the current events.

Tour dates archive | Pasākumu arhīvs | Архив мероприятий:
free counters

Copyright: Da White (1998 - present)

Last modified Tuesday, 05th March, 2024, 08:12pm